MIKADO WOBLER FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM 2,5 69 Plovoucí / Medium

WOBLER MIKADO FISH HUNTER - NAMAZU 2,5 CM
  • WOBLER MIKADO FISH HUNTER - NAMAZU 2,5 CM
  • FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva PH
  • FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva 04
  • FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva 64
  • FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva 67
  • FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva 68
  • FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva 69
  • FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva 70
  • WOBLER MIKADO FISH HUNTER - NAMAZU - přehled barev
Přívlačový program

Malý wobler o velikosti jen 2,5 osazený jedním trojháčkem určený pro delikátní přívlač. S hloubkou ponoru cca do 0,8 m a mírně agresivním chodem je skvělou volbou pro lov okounů, pstruhů, či tloušťů. Více informací

 Dočasně vyprodáno (15 dnů)
97
80 bez DPH
Běžná cena:
124
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
PWF-DU-2.5F-69
Katalogové číslo:
PWF-DU-2.5F-69
EAN:
5900637360223
Záruka:
2 roky

Model MIKADO FISH HUNTER NAMAZU 2,5 CM - Malý wobler o velikosti jen 2,5 cm osazený jedním trojháčkem určený pro delikátní přívlač. S hloubkou ponoru cca do 0,8 m a mírně agresivním chodem je skvělou volbou pro lov okounů, pstruhů, tloušťů apod. Nabízené barvy v sekci FOTOGRAFIE.

Série MIKADO FISH HUNTER jsou woblery nejnovější generace vyrobené z odolného tvrzeného materiálu. Tyto oblíbené woblery jsou osazené extra kvalitními háčky a dokonale vyvážené. Testováním každého modelu ve speciálních vanách je zaručen dokonalý chod každého woblera. Jedná se o mimořádně funkční woblery, nabízené v mnoha atraktivních barvách. Většina woblerů z nové série MIKADO FISH HUNTER je navíc vybavena prvky zvyšující dráždivost pro dravé ryby, jako jsou kovové kuličky, či 3D holografický povrch a velké "rybí" oči. Skvěle navržené tvary s velkým okem zaručují vysokou dráždivost pro dravce. Woblery série MIKADO FISH HUNTER mají také další velkou výhodu - jsou několikanásobně odolnější proti poškození těla, nořítka, či barvy oproti běžným balzovým woblerům! Navíc konstrukce woblera, kdy je nořítko neoddělitelně spojeno s tělem v jeden celek, zamezuje "uhnutí" nořítka při škrtnutí o dno a tím nadobro rozhození chodu celého woblera tak, jak to známe u balzových woblerů tzv. "známých" značek. Pokud tedy rybář neztratí woblera MIKADO FISH HUNTER vázkou, či v souboji s rybou, bude tento skvělý wobler sloužit dlouhou dobu bezchybně! Revoluční woblery za skvělou cenu, které by měl vyzkoušet každý milovník lovu dravců! Doporučujeme!

Parametry

Velikost (cm): 2,5

Váha (g): 2,5

Ponor (m): 0,8

Velikost (cm): 2,5

Váha (g): 2,5

Ponor (m): 0,8

FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva PH FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva 04 FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva 64 FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva 67 FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva 68 FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva 69 FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM - barva 70 WOBLER MIKADO FISH HUNTER - NAMAZU - přehled barev

Uživatelská recenze produktu MIKADO WOBLER FISH HUNTER - DUENDE 2,5 CM 2,5 69 Plovoucí / Medium

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png