MIKADO Wobler Kizoku PWF-KU-6-D02

Mikado Kizoku PWF-KU-6-D02 (1)
Přívlačový program

Existují modely, které fungují klidně, důstojně se houpají ze strany na stranu a jsou extrémně agresivní a vytvářejí silnou hydroakustickou vlnu. Zatímco někteří napodobují nemocnou, oslabenou rybu, jiní předstírají, že na… Více informací

 Skladem ihned 1 ks 
292
241 bez DPH
Běžná cena:
301
DPH:
21 %
Výrobce:
MIKADO
EAN:
5900637381334
Záruka:
2 roky

Existují modely, které fungují klidně, důstojně se houpají ze strany na stranu a jsou extrémně agresivní a vytvářejí silnou hydroakustickou vlnu. Zatímco někteří napodobují nemocnou, oslabenou rybu, jiní předstírají, že na povrchu chmurají nebo loví lovící hmyz. Doporučeno pro rybolov v mělkých, zarostlých zátokách, stejně jako pro piky štiky nebo hluboko mezi jezery. Mohou být použity v malých, pstruhových potocích i ve velkých, hlubokých řekách nebo mořských pstruzích, rychlých vodách. Vyvolávají predátory k útoku stimulací postranní čáry vhodnou hydroakustickou vlnou, zajímavou barvou nebo rachocením kovových koulí. Fish Hunter je rodina voblerů vyrobených ze speciálně tvrzené polyuretanové pěny. Určeno především pro evropské vody, testováno jak v nížinách, tak v horských a pomeranských řekách, v jezerech a kanálech nebo přehradních nádržích. Napodobují ryby, drobné savce a dokonce i hmyz na hladině vody.

Uživatelská recenze produktu MIKADO Wobler Kizoku PWF-KU-6-D02

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png