MIKADO Vobler - MEANEST CAT 9cm / D10 (BKK) - plovoucí 9cm / D10 PWCT-MTC-9-D10

Mikado Wobler Territory meanestc 9cm D10 (1)
Přívlačový program Sumcový program

Tento nevinně vypadající sumcový wobler je skutečným strojem na lov sumců. Jde o autorský projekt našich specialistů pro lov těchto ryb, kteří věnovali spoustu času a energie aby stoprocentně dotáhli tuto nástrahu. To čím se liší od ostatních nástrah je velmi odolná konstrukce podpořená výztuhou z jednoho kusu silného drátu, který prochází celým tělem. Tato varianta je zbrojena špičkovými trojháčky BKK zavěšené na kroužcích BKK, to jsou další přednosti vyzdvihující kvalitu těchto woblerů. Více informací

 Skladem ihned 4 ks 
474
392 bez DPH
Běžná cena:
490
DPH:
21 %
Výrobce:
MIKADO
EAN:
5900637386247
Záruka:
2 roky

Uživatelská recenze produktu MIKADO Vobler - MEANEST CAT 9cm / D10 (BKK) - plovoucí 9cm / D10 PWCT-MTC-9-D10

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png