MIKADO VLASEC TSUBAME PIKE 150 M MIKADO TSUBAME PIKE 0,28 9,90 150

- 3%
VLASEC MIKADO TSUBAME PIKE 150 M (1)
  • VLASEC MIKADO TSUBAME PIKE 150 M (1)
  • I slabé průměry MIKADO TSUBAME PIKE jsou velmi pevné
  • Speciální neviditelná barva vlasce pro oko ryby je výhodou zejména při přívlači
  • V návinu je barva vlasce jemně modrá, ve vodě pak téměř neviditelná
  • MIKADO TSUBAME PIKE navinutý na navijáku MIKADO AIRSPACE
  • Dokonalá pevnost i slabých průměrů je samozřejmostí
  • Foto z testování MIKADO TSUBAME PIKE
  • Foto z testování MIKADO TSUBAME PIKE

Kvalitní značkový vlasec určený především k lovu velkých a bojovných dravých ryb jako jsou štiky, boleni, či menší sumci. Tento typ vlasce možňuje dlouhé a přesné hody, stejně jako bezpečné zdolávání i trofejních exemplářů dravců. Speciální barva vlasce TSUBAME je ve vodě téměř neviditelná. Vlastnosti tohoto vlasce jsou přizpůsobeny zejména pevnosti při zdolávání a výpadech dravých ryb. Více informací

 Aktualizace skladu 
Nyní mimořádná sleva 3%
Cena po slevě
90
74 bez DPH
Běžná cena:
119
Před slevou:
93
Ušetříte:
28
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
ZTP 028
Katalogové číslo:
ZTP 028
EAN:
5900637505822
Záruka:
2 roky

Kvalitní značkový vlasec určený především k lovu velkých a bojovných dravých ryb jako jsou štiky, boleni, či menší sumci. Tento typ vlasce možňuje dlouhé a přesné hody, stejně jako bezpečné zdolávání i trofejních exemplářů dravců. Speciální barva vlasce TSUBAME je ve vodě téměř neviditelná. Vlastnosti tohoto vlasce jsou přizpůsobeny zejména pevnosti při zdolávání a výpadech dravých ryb.

Tento skvělý vlasec je vyráběn v německu revoluční Hi-tech technologií. I malé průměry tohoto vlasce si zachovávají skvělé vlastnosti, vysokou pevnost, nulovou paměť a především neuvěřitelnou výdrž i při velmi častém používání a náročném zdolávání ryb. Vlasec má mj. ochranu proti UV záření. Jedná se o speciální „programovaný” polyamidový vlasec nové generace, kdy se plnou kontrolou polymerizace umožnilo získání špičkového vlasce s přesně definovanými vlastnostmi. Rafinovaný (ušlechtilý) polyamid s narovnanými řetězy polymerů použitý při výrobě dal vzniku rybářskému vlasci o mimořádné hladkosti (minimální součinitel tření = daleké hody) a vysoké odolnosti proti otěru. Díky rovnoměrnému rozložení průtažnosti po celé délce vlasce TSUBAME je dosaženo maximální pevnosti. Při použití kvalitních rybářských uzlů se tento vlasec stává prakticky nezničitelným a jediné co se při použití vlasce TSUBAME mění při uváznutí jsou narovnané háčky. Dodáván v návinu 150 m. Velmi oblíbený rybářský vlasec  v celé Evropě!

I slabé průměry MIKADO TSUBAME PIKE jsou velmi pevné Speciální neviditelná barva vlasce pro oko ryby je výhodou zejména při přívlači V návinu je barva vlasce jemně modrá, ve vodě pak téměř neviditelná MIKADO TSUBAME PIKE navinutý na navijáku MIKADO AIRSPACE Dokonalá pevnost i slabých průměrů je samozřejmostí Foto z testování MIKADO TSUBAME PIKE Foto z testování MIKADO TSUBAME PIKE

Uživatelská recenze produktu MIKADO VLASEC TSUBAME PIKE 150 M MIKADO TSUBAME PIKE 0,28 9,90 150

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png