MIKADO VLASEC SENSEI FLUO 150 M MIKADO SENSEI FLUO 0.38 12.80 150

VLASEC MIKADO SENSEI FLUO 150 M
  • VLASEC MIKADO SENSEI FLUO 150 M
  • VLASEC MIKADO SENSEI FLUO 150 M

Moderní rybářský vlasec MIKADO SENSEI FLUO je určený hlavně k lovu dravců, zejména candátů a okounů na umělé nástrahy. Díky jeho skvělé fluorescenční žluté barvě je do dálky viditelný. Více informací

 Dočasně vyprodáno (15 dnů)
73
60 bez DPH
Běžná cena:
95
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
ZSY 038
Katalogové číslo:
ZSY 038
EAN:
5900637505327
Záruka:
2 roky

Moderní rybářský vlasec MIKADO SENSEI FLUO je určený hlavně k lovu dravců, zejména candátů a okounů na umělé nástrahy. Díky jeho skvělé fluorescenční žluté barvě je do dálky viditelný. Proto každý záchvěv  lze pozorovat napnutím vlasce, což umožňuje lepší vedení nástrahy. Skvělá cena!

 

 

VLASEC MIKADO SENSEI FLUO 150 M

Uživatelská recenze produktu MIKADO VLASEC SENSEI FLUO 150 M MIKADO SENSEI FLUO 0.38 12.80 150

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png