MIKADO VLASEC SENSEI BREAM 30, 150 M MIKADO SENSEI BREAM 0.18 5.00 150

- 3%
VLASEC MIKADO SENSEI BREAM  30, 150 M
  • VLASEC MIKADO SENSEI BREAM  30, 150 M
  • VLASEC MIKADO SENSEI BREAM 30, 150 M

Hedvábně měkký a zároveň odolný vlasec speciálně vyrobený k lovu bílé ryby se zaměřením na cejny. Ideální vlasec zejména pro lov ze dna s krmítkem. MIKADO SENSEI BREA je velmi vhodný pro lov s feederem. Lov bílé ryby klade vysoké nároky na použitý vlasec, mimo měkkosti a odolnosti proti přetržení v uzlu, musí být také i při použití slabých průměrů vlasce dimenzován na extrémní přetížení těžké sestavy při výpadech ryby! Více informací

 Na dotaz
Nyní mimořádná sleva 3%
Cena po slevě
69
57 bez DPH
Běžná cena:
90
Před slevou:
71
Ušetříte:
21
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
ZLE 018
Katalogové číslo:
ZLE 018
EAN:
5900637504245
Záruka:
2 roky

Hedvábně měkký a zároveň odolný vlasec speciálně vyrobený k lovu bílé ryby se zaměřením na cejny. Ideální vlasec zejména pro lov ze dna s krmítkem. MIKADO SENSEI BREA je velmi vhodný pro lov s feederem. Lov bílé ryby klade vysoké nároky na použitý vlasec, mimo měkkosti a odolnosti proti přetržení v uzlu, musí být také i při použití slabých průměrů vlasce dimenzován na extrémní přetížení těžké sestavy při výpadech ryby! Proto byl vyroben tento speciální vlasec MIKADO SENSEI BREAM, který patří ke špičce „cejnových“ vlasců na Evropském trhu. Je výsledkem vývoje profesionálních lovců zaměřujících se na lov výhradně bílé ryby a cejnů. Přesně definovaná směs surovin použitých na výrobu tohoto špičkového vlasce garantuje dokonalé vlastnosti právě pro lov bílé ryby. MIKADO SENSEI BREAM je téměř bez paměti, osvědčí se téměř na všech typech lovišť. Díky své barvě neplaší ryby, je vysoce odolný v tahu a proti přetržení v uzlu. I při použití nízkých průměrů dovolí úspěšně zdolávat mimořádně velké ryby. Speciální tzv.„neviditelná“ barva (kouřově olivová) umožňuje vynikající maskování vlasce na dnech většiny lovišť. V návinu obdržíte 150 m vysoce kvalitního vlasce nejvyšší třídy za vynikající cenu! MIKADO SENSEI BREAM je hit této sezóny!

 

VLASEC MIKADO SENSEI BREAM 30, 150 M

Uživatelská recenze produktu MIKADO VLASEC SENSEI BREAM 30, 150 M MIKADO SENSEI BREAM 0.18 5.00 150

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


mikado_logo_pruhledne.png

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě! Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu! MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb!

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách. Velkým úspěchem značky MIKADO bylo získání 1. místa ve spotřebitelském testu kvality CONSUMER QUALITY LEADER!

V e-shopu SPLÁVEK.CZ zakoupíte kompletní sortiment MIKADO, a to za nejlepší ceny v ČR!

 

mikado_logo_pruhledne.png

Nové moderní sklady MIKADO

Sklad_MIKADO_-_3.jpg

Sklad_MIKADO.jpg

Sklad_MIKADO_-_4.jpg

Sklad_MIKADO_-_2.jpg

 

Značku MIKADO najdete na nejprestižnějších světových výstavách

Výstava "Hunting and Fishing Russia 2016" v Moskvě:

Výstava "Hunting and Fishing 2017" v Moskvě

Vystava_MIKADO_Moskva_-_1.jpg

 

 

Výstava "EFTTEX 2013" ve Vídni:

Vystava_MIKADO_-_Viden_1.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_3.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_2.jpg

 

 

Výstava "EXPO XXI" ve Varšavě:

Vystava_MIKADO_-_4.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_6.jpg

Přejeme příjemný nákup!

SPLÁVEK.CZ - značkový e-shop MIKADO