MIKADO VÁHA ELEKTRONICKÁ AM-DFS-45 (DO 45 KG)

VÁHA MIKADO ELEKTRONICKÁ AM-DFS-45 (DO 45 KG)

Kvalitní elektronická váha pro rybáře s možností vážit úlovky až do 45 kg! Váha má velký, dobře čitelný LCD displej. Jednoduché ovládání, bezporuchový chod. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
AM-DFS-45
Katalogové číslo:
AM-DFS-45
EAN:
5900637142539
Záruka:
2 roky

Kvalitní elektronická váha pro rybáře s váživostí až do 45 kg! Váha má velký, dobře čitelný LCD displej. Všechny váhy MIKADO jsou kalibrované a velmi přesné. Navíc se díky klasické konstrukci vyznačují odolností a vysokou životností. Váhu lze samozřejmě využívat i jako univerzální váhu pro vážení nejen ryb, ale i například ovoce, zeleniny, zvěřiny apod. Jednoduchá obsluha a snadná údžba. Automatické vypnutí při nečinnosti. Jednoduché ovládání, bezporuchový chod a kvalitní materiály - to jsou rybářské váhy značky MIKADO!

Parametry

Váživost do: 45 kg

Rozlišení: 10 g

Váživost do: 45 kg

Rozlišení: 10 g

Uživatelská recenze produktu MIKADO VÁHA ELEKTRONICKÁ AM-DFS-45 (DO 45 KG)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png