MIKADO VÁHA AM-HS-22 (DO 22 KG)

VÁHA MIKADO ELEKTRONICKÁ AM-HS-22 (DO 22 KG)

Kvalitní klasická váha pro rybáře s možností vážit úlovky až do 22 kg! Váha má velký, dobře čitelný ciferník. Klasická a ověřená konstrukce mincíře zaručuje dlouhou životnost! Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
AM-HS-22
Katalogové číslo:
AM-HS-22
EAN:
5900637140160
Záruka:
2 roky

Kvalitní klasická váha pro rybáře s možností vážit úlovky až do 22 kg! Váha má velký, dobře čitelný ciferník. Klasická a ověřená konstrukce mincíře zaručuje dlouhou životnost!. Všechny váhy MIKADO jsou kalibrované a velmi přesné. Navíc se díky klasické konstrukci vyznačují odolností a vysokou životností. Váhu lze samozřejmě využívat i jako univerzální váhu pro vážení nejen ryb, ale i například ovoce, zeleniny, zvěřiny apod. Jednoduchá obsluha a snadná údžba. Automatické vypnutí při nečinnosti. Jednoduché ovládání, bezporuchový chod a kvalitní materiály - to jsou rybářské váhy značky MIKADO!

Parametry

Váživost do: 22 kg

Váživost do: 22 kg

Uživatelská recenze produktu MIKADO VÁHA AM-HS-22 (DO 22 KG)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png