MIKADO UTAHOVAČ RYBÁŘSKÝCH UZLŮ CA35 (AIX-CA35-BG)

- 10%
UTAHOVAČ RYBÁŘSKÝCH UZLŮ MIKADO CA35

Nepostradatelná pomůcka pro snadné utahování rybářských uzlů. Skvělý doplněk výbavy, který usnadňuje přípravu sestav. Více informací

 Skladem ihned 3 ks
Nyní mimořádná sleva 10%
Cena po slevě
31
26 bez DPH
Běžná cena:
44
Před slevou:
34
Ušetříte:
13
DPH:
21 %
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
AIX-CA35-BG
Katalogové číslo:
AIX-CA35-BG
EAN:
5900637107279
Záruka:
2 roky

Nepostradatelná pomůcka pro snadné utahování rybářských uzlů. Skvělý doplněk výbavy, který usnadňuje přípravu sestav. Vyroben z kvalitních materiálů, navržen pod správným úhlem se správnou tloušťkou utahovací části hlavice. Kdo jednou vyzkoušel utahovač uzlů, už používá jen tuto skvělou pomůcku!

 

 

 

Uživatelská recenze produktu MIKADO UTAHOVAČ RYBÁŘSKÝCH UZLŮ CA35 (AIX-CA35-BG)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png