MIKADO TWISTER PMTB (SADA 5 KS) - BARVA 16 Délka (cm) 7,1 16 5

TWISTER MIKADO PMTB (SADA) - BARVA 16
  • TWISTER MIKADO PMTB (SADA) - BARVA 16
  • Úlovek okouna na TWISTER MIKADO PMTB
  • Barevné variace TWISTER MIKADO PMTB
  • Ukázka balení TWISTER MIKADO PMTB
  • TWISTER MIKADO PMTB nesmí chybět v žádné rybářské výbavě
  • TWISTER MIKADO PMTB - foto od vody
  • Úlovek na TWISTER MIKADO PMTB
  • TWISTER MIKADO PMTB candáti milují
  • Na TWISTER MIKADO PMTB lze ulovit různé druhy ryb
  • TWISTER MIKADO PMTB (SADA) - BARVA 16

Velmi účinný twister nejnovější konstrukce PMTB! Ve vodě vytváří atraktivní pohyb celým tělem, mimořádně dráždivý pro smyslové orgány dravých ryb. Neodolatelná gumová nástraha zejména pro okouny a candáty! Více informací

 Dočasně vyprodáno (15 dnů)
38
31 bez DPH
Běžná cena:
48
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
PMTBL-71-16
Katalogové číslo:
PMTBL-71-16
EAN:
5900637351252
Záruka:
2 roky

Velmi účinný twister nejnovější konstrukce PMTB! Řada špičkových twisterů MIKADO PMTB TWISTER  je vyrobená z vysoce kvalitního materiálu s aktivním povrchem těla. Tento inovativní twister je nabízen také v žádaných malých velikostech 3,2 cm a 3,8 cm, ideálních zejména k lovu okounů. Díky nové konstrukci PMTB vytváří ve vodě velmi atraktivní pohyb, mimořádně dráždivý pro smyslové orgány dravých ryb. Speciálně protáhlé tělo a zvětšená plocha ocásku poskytují vysoce dynamický pohyb ve vodě, a to i při klesání nástrahy na dno při propadu sloupcem vody. Twister nové série PMTB generuje při pohybu velmi silné hydroakustické vlny a víření, které je způsobeno specielním zakroucením ocásku. Díky množství akusticko-pachových zářezů na těle twistera nástraha vytváří lákavé vlnění ve vodě a dlouho uchovává zápachy posilovačů. Neodolatelná gumová nástraha zejména pro okouny a candáty!

Nový materiál netlumí vibrace, ale naopak udržuje odezvu ve vysokých frekvencích. To způsobuje, že každý pohyb nástrahy generuje celou řadu dodatečných "zvuků a vibrací", které doslova oživují celý povrch twistera. Tato nová dynamika, zesílené a protažené tělo a zároveň zvětšená plocha povrchu ocásku způsobují, že vygenerovaná akustická vlna je až několikrát silnější v porovnání s jinými twistery!

 

Velké množství nových vysoce účinných barevných kombinací dává možnost vybrat ideální barvu podle druhu ryby, podmínek a typu vody. Doporučujeme!

 

Úlovek okouna na TWISTER MIKADO PMTB Barevné variace TWISTER MIKADO PMTB Ukázka balení TWISTER MIKADO PMTB TWISTER MIKADO PMTB nesmí chybět v žádné rybářské výbavě TWISTER MIKADO PMTB - foto od vody Úlovek na TWISTER MIKADO PMTB TWISTER MIKADO PMTB candáti milují Na TWISTER MIKADO PMTB lze ulovit různé druhy ryb TWISTER MIKADO PMTB (SADA) - BARVA 16

Uživatelská recenze produktu MIKADO TWISTER PMTB (SADA 5 KS) - BARVA 16 Délka (cm) 7,1 16 5

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


mikado_logo_pruhledne.png

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě! Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu! MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb!

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách. Velkým úspěchem značky MIKADO bylo získání 1. místa ve spotřebitelském testu kvality CONSUMER QUALITY LEADER!

V e-shopu SPLÁVEK.CZ zakoupíte kompletní sortiment MIKADO, a to za nejlepší ceny v ČR!

 

mikado_logo_pruhledne.png

Nové moderní sklady MIKADO

Sklad_MIKADO_-_3.jpg

Sklad_MIKADO.jpg

Sklad_MIKADO_-_4.jpg

Sklad_MIKADO_-_2.jpg

 

Značku MIKADO najdete na nejprestižnějších světových výstavách

Výstava "Hunting and Fishing Russia 2016" v Moskvě:

Výstava "Hunting and Fishing 2017" v Moskvě

Vystava_MIKADO_Moskva_-_1.jpg

 

 

Výstava "EFTTEX 2013" ve Vídni:

Vystava_MIKADO_-_Viden_1.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_3.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_2.jpg

 

 

Výstava "EXPO XXI" ve Varšavě:

Vystava_MIKADO_-_4.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_6.jpg

Přejeme příjemný nákup!

SPLÁVEK.CZ - značkový e-shop MIKADO