TWISTER PMTB (SADA 5 KS) - BARVA 04T Délka (cm) 5,2, 04T, 5

TWISTER MIKADO PMTB (SADA 5 KS) - BARVA 04T
 • TWISTER MIKADO PMTB (SADA 5 KS) - BARVA 04T
 • Úlovek okouna na TWISTER MIKADO PMTB
 • Barevné variace TWISTER MIKADO PMTB
 • Ukázka balení TWISTER MIKADO PMTB
 • TWISTER MIKADO PMTB nesmí chybět v žádné rybářské výbavě
 • TWISTER MIKADO PMTB - foto od vody
 • Úlovek na TWISTER MIKADO PMTB
 • TWISTER MIKADO PMTB candáti milují
 • Na TWISTER MIKADO PMTB lze ulovit různé druhy ryb
 • TWISTER MIKADO PMTB je pro okouny neodolatelnou nástrahou
 • TWISTER MIKADO PMTB (SADA 5 KS) - BARVA 04T

Velmi účinný twister nejnovější konstrukce PMTB! Ve vodě vytváří atraktivní pohyb celým tělem, mimořádně dráždivý pro smyslové orgány dravých ryb. Neodolatelná gumová nástraha zejména pro okouny a candáty! Více informací

 Skladem u výrobce (5-10 dnů) 
29
24 bez DPH
Běžná cena:
38
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
PMTBL-52-04T
Katalogové číslo:
PMTBL-52-04T
EAN:
5900637348979
Záruka:
2 roky

Velmi účinný twister nejnovější konstrukce PMTB! Řada špičkových twisterů MIKADO PMTB TWISTER  je vyrobená z vysoce kvalitního materiálu s aktivním povrchem těla. Tento inovativní twister je nabízen také v žádaných malých velikostech 3,2 cm a 3,8 cm, ideálních zejména k lovu okounů. Díky nové konstrukci PMTB vytváří ve vodě velmi atraktivní pohyb, mimořádně dráždivý pro smyslové orgány dravých ryb. Speciálně protáhlé tělo a zvětšená plocha ocásku poskytují vysoce dynamický pohyb ve vodě, a to i při klesání nástrahy na dno při propadu sloupcem vody. Twister nové série PMTB generuje při pohybu velmi silné hydroakustické vlny a víření, které je způsobeno specielním zakroucením ocásku. Díky množství akusticko-pachových zářezů na těle twistera nástraha vytváří lákavé vlnění ve vodě a dlouho uchovává zápachy posilovačů. Neodolatelná gumová nástraha zejména pro okouny a candáty!

Nový materiál netlumí vibrace, ale naopak udržuje odezvu ve vysokých frekvencích. To způsobuje, že každý pohyb nástrahy generuje celou řadu dodatečných "zvuků a vibrací", které doslova oživují celý povrch twistera. Tato nová dynamika, zesílené a protažené tělo a zároveň zvětšená plocha povrchu ocásku způsobují, že vygenerovaná akustická vlna je až několikrát silnější v porovnání s jinými twistery!

 

Velké množství nových vysoce účinných barevných kombinací dává možnost vybrat ideální barvu podle druhu ryby, podmínek a typu vody. Doporučujeme!

 

Úlovek okouna na TWISTER MIKADO PMTB Barevné variace TWISTER MIKADO PMTB Ukázka balení TWISTER MIKADO PMTB TWISTER MIKADO PMTB nesmí chybět v žádné rybářské výbavě TWISTER MIKADO PMTB - foto od vody Úlovek na TWISTER MIKADO PMTB TWISTER MIKADO PMTB candáti milují Na TWISTER MIKADO PMTB lze ulovit různé druhy ryb TWISTER MIKADO PMTB je pro okouny neodolatelnou nástrahou TWISTER MIKADO PMTB (SADA 5 KS) - BARVA 04T

Uživatelská recenze produktu TWISTER PMTB (SADA 5 KS) - BARVA 04T Délka (cm) 5,2, 04T, 5

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


logotyp-mikado_new_orez.jpg

Značka MIKADO si prémiovou kvalitou výrobků vybudovala od roku 1989 příznivce zejména mezi profesionálními rybáři po celé Evropě! Týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké části vybavení MIKADO. Výrobky MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách a výroba je pod přísnou výrobní kontrolou po celou dobu výrobního procesu! MIKADO jako jeden z největších evropských výrobců rybářských potřeb nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově výhodné produkty pro všechny metody lovu ryb!

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu a promítají inovativní řešení do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách a veletrzích. Velkým úspěchem značky MIKADO z poslední doby bylo získání 1. místa ve spotřebitelském testu kvality CONSUMER QUALITY LEADER 2016!

SPLÁVEK.CZ je maloobchodním prodejcem značky MIKADO pro ČR s vlastní vzorkovou prodejnou!


Přejeme příjemný nákup!

Obchod a vzorková prodejna MIKADO se nachází na adrese:

SPLÁVEK.CZ - rybářské potřeby, Lesnická 55, 397 01 Písek


Zde najdete vzorkovou prodejnu MIKADO, kde si budete moci prohlédnout nejoblíbenější produkty MIKADO, zakoupit i objednat zboží, prolistovat aktuální katalog, popřípadě vyzvednout Vaši objednávku.

 

logotyp-mikado_new_orez.jpg

Nové moderní sklady MIKADO

Sklad_MIKADO_-_3.jpg

Sklad_MIKADO.jpg

Sklad_MIKADO_-_4.jpg

Sklad_MIKADO_-_2.jpg

 

Značku MIKADO najdete na nejprestižnějších světových výstavách

Výstava "Hunting and Fishing Russia 2016" v Moskvě:

Výstava "Hunting and Fishing 2017" v Moskvě

Vystava_MIKADO_Moskva_-_1.jpg

 

 

Výstava "EFTTEX 2013" ve Vídni:

Vystava_MIKADO_-_Viden_1.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_3.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_2.jpg

 

 

Výstava "EXPO XXI" ve Varšavě:

Vystava_MIKADO_-_4.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_6.jpg

Přejeme příjemný nákup!

SPLÁVEK.CZ - značkový e-shop MIKADO