Tica galant GBAT 8000

Tica galant GBAT 8000 (1)
Kaprový program

Rybářský naviják Tica Galant je novým technologickým řešením světoznámé společnosti Tica ve výrobě kaprových navijáků určených pro daleké hody i na vyvážení. Naviják Tica Galant Long Cast je vybaven speciálním otvorem na… Více informací

 Skladem ihned 2 ks
2 390
1 975 bez DPH
DPH:
21 %
EAN:
804929221108
Záruka:
2 roky

Rybářský naviják Tica Galant je novým technologickým řešením světoznámé společnosti Tica ve výrobě kaprových navijáků určených pro daleké hody i na vyvážení. Naviják Tica Galant Long Cast je vybaven speciálním otvorem na mazání díky kterému dokážete udržovat Váš rybářský naviják spolehlivý a funkční dlouhou dobu. Velkou novinkou je druhá brzdná matice dodávaná zdarma ke každému navijáku Tica Galant Long Cast GBAT.

 

 

Brzdná matice se systémem Quick - Drag funguje jako bojová brzda, nebo baitrunner s tím rozdílem, že vše důležité je na cívce a vy dokážete jedním pootočením brzdu povolit, či zatáhnout bez nutnosti měnit její celkové nastavení. Madlo kličky se dobře drží a je dokonale ergonomické. Klička je dlouhá 85mm a lze ji připevnit i z druhé strany pro leváka.

 

Samozřejmostí jsou dvě kovové cívky. Jedna mělká cívka na skutečně daleké hody s kapacitou 275m silonu s průměrem 0,28 mm a jedna hluboká cívka na vyvážení s kapacitou až 260m silonu s průměrem 0,50 mm . Součástí cívky je i odjímatelný plastový kroužek, který zabraňuje návinu vlasce pod cívku. Překlápěč má pak zesílený oblouk, který je oproti jiným navijákům vidět na první pohled.

 

PARAMETRY:

Ložiska: 7RRB, Ložisko v rolničce

Převod 4,1

Kapacita 0,35mm/370m 0,45mm/220m

Náhradní kovová cívka č.12

Kapacita nahr. cívky 0,50mm/260m

Váha: 595g

Rotor vyvážený počítačem

Nová a účinná ochrana proti zaběhnutým vlasce do rotoru

Pevný hliníkový překlapěč

Měnitelná ručka pro praváky i leváky

KOMENTÁŘE 0

Uživatelská recenze produktu Tica galant GBAT 8000

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů