RYOBI Slam 1000

NAVIJÁK SLAM 1000 (1)
Přívlačový program Splávkový program

NCRT je označení pro zcela nový revoluční  materiál, složený z čistých uhlíkových vláken integrovaných do polymerového základu.  Výsledkem jsou dosažení velmi nízké hmotnosti, která je oproti použití hliníku nebo materiálu… Více informací

 Skladem ihned 2 ks 
3 149
2 602 bez DPH
DPH:
21 %
Výrobce:
RYOBI
EAN:
332299
Záruka:
2 roky

NCRT je označení pro zcela nový revoluční  materiál, složený z čistých uhlíkových vláken integrovaných do polymerového základu.  Výsledkem jsou dosažení velmi nízké hmotnosti, která je oproti použití hliníku nebo materiálu ABS cca o 20% nižší  a nejvyšší pevnosti materiálu. Materiál  NCRT  nabízí mnohem více: je extremě robustní, pevný a zcela odolný proti korozi a působení UV záření. Vysoká pevnost a stabilita celého těla umožnila přesné uložení převodů s minimální tolerancí a zajistila tím i lehký a hlavně tichý chod.
Součástí navijáku je i osvědčená uhlíková brzda RYOBI a vysoce stabilní osa cívky z titanu, která celkovou hmotnost dále snížila. RYOBI SLAM je vybaven novým systémem SPRING LOAD pro uvolnění pojistky zpětného chodu páčkou s pérovým jištěním ovládané palcem, která se vrací do původní polohy. Pro odvíjení není nutné uvolnit překlapěč.
Ryobi Slam velikosti 1000 je naviják pro použití na UL a lehkou přívlač, na velmi lehké proutky. Naviják je velmi lehký, má kvalitními převody a fantasticky chodící brzdu.

Technické parametry:

Kapacita: 150m/0,20 mm
Převod: 5,2:1
Váha: 213 g
Ložiska: 6+1

Uživatelská recenze produktu RYOBI Slam 1000

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů