MIKADO SIGNALIZÁTOR AMS01-HH-G

SIGNALIZÁTOR MIKADO AMS01-HH-G

Moderní voděodolný signalizátor za skvělou cenu. Vysoce citlivý model, který skvěle indikuje i ty nejjemnější záběry ryb a neklade odpor vlasci. Doporučujeme! Více informací

 Skladem ihned 5 ks
276
228 bez DPH
Běžná cena:
350
DPH:
21 %
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
AMS01-HH-G
Katalogové číslo:
AMS01-HH-G
Záruka:
2 roky

Kvalitní elektronický signalizátor záběru od značky MIKADO. Klasická, prověřená regulace hlasitosti a tónu otočnými tlačítky zaručuje absolutní bezporuchovost a dlouhou životnost. Dokonale citlivý a odolný, určený pro komfortní lov ze dna. Vhodný pro rybolov i v náročných podmínkách. Tento model má vysoký stupeň izolace proti vodě a lze jej používat i za silného deště! Vybaven je více funkcemi (viz foto). Záběr signalizuje akusticky i vizuálně. Tento vysoce citlivý hlásič indikuje i nejjemnější záběry ryb, neklade odpor vlasci a lze jej využívat pro všechny průměry vlasců, od nejtenších 0,05 mm až po silné rybářské vlasce 0,50 mm. Jedná se o konstrukčně prověřený rybářský signalizátor s univerzálním závitem (vhodný pro všechny EU vidličky), který uspokojí každého rybáře. Moderní voděodolný signalizátor za skvělou cenu, doporučujeme!


Pozn: Napájení pomocí klasické 9V baterie (není součástí dodávky)

Uživatelská recenze produktu MIKADO SIGNALIZÁTOR AMS01-HH-G

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png