MIKADO SADA KRMÍTEK - APERIO COMPLET (2 x KRMÍTKO + 1 x FORMA) 2 x krmítko 30 g XL 3 VELIKOST XL

- 10%
SADA KRMÍTEK MIKADO - APERIO COMPLET (2 x KRMÍTKO + 1 x FORMA)
  • SADA KRMÍTEK MIKADO - APERIO COMPLET (2 x KRMÍTKO + 1 x FORMA)
  • Metoda lovu s METHOD FEEDEREM je velmi účinná
  • Hotová sestava před náhozem
  • KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER APERIO
  • Nejčastějším úlovkem na feederový prut je zpravidla cejn
  • KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER APERIO
Akce
Hodnocení produktu (1)

Kompletní sada method feederových krmítek vel. XL a formy! V této sadě je již vše, co potřebujete k lovu moderní technikou Method feeder. Použití tohoto typu otevřeného krmítka přináší rybáři mnohem větší počet záběrů, než při použití klasických žebrovaných krmítek! Více informací

 Skladem ihned 4 bal 
Nyní mimořádná sleva 10%
Cena po slevě
231
191 bez DPH
Běžná cena:
326
Před slevou:
257
Ušetříte:
95
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
AMFA03XL-SET30
Katalogové číslo:
AMFA03XL-SET30
EAN:
5900637683865
Záruka:
2 roky

Kompletní sada method feederových krmítek vel. XL a formy! V této sadě je již vše, co potřebujete k lovu moderní technikou Method feeder. MIKADO APERIO je moderní feederové krmítko, od počátku vyprojektované testovacím týmem feederových závodníků. Toto populární krmítko je maximálně jednoduché v použití a přitom vysoce účinné. Na tomto modelu krmítka se podařilo vyeliminovat všechny dosud známé vady již existujících feederových krmítek. Testy trvající mnoho měsíců na různých lovištích prokázaly, že lov pomocí tohoto typu otevřeného krmítka přináší rybáři mnohem větší počet záběrů, než při použití klasických žebrovaných krmítek! Po tomto zjištění byly zkonstruovány další verze prototypů krmítek, které po mnoha hodinách strávených u vody a mnohých úpravách přinesly konečný výsledek - model APERIO!

Krmítko APERIO je jak co do funkčnosti, účinnosti, tak kvality materiálů absolutní špičkou na Evropském trhu! Doporučujeme vyzkoušet všem milovníkům lovu ryb s feederem. Budete překvapeni vysokou účinností a přitom jednoduchostí použití tohoto jedinečného krmítka!

V sadě jsou 2 method feederová krmítka velikosti XL a odpovídající forma!

 

Hlavní výhody method federového krmítka APERIO, oproti jiným běžným krmítkům na trhu, jsou tyto:

1. Možnost plnění krmítka jak s formou tak také bez ní.

2. Dovnitř zkosená zvýšená stěna - zajišťuje lepší držení návnady při dalekých hodech.

3. Správně umístěný podavač háčku s nástrahou - nástraha umístěná v podavači krmítka APERIO, zůstává skvěle nastražená rybám i v případě úplného vyprázdnění krmítka.

4. Bezproblémové protahování vlasce krmítkem a jeho ochrana uvnitř krmítka - trubička umístěná uvnitř krmítka umožňuje rychlé navlečení kmenového vlasce a zároveň jej chrání před poškozením při lovu.

5. Krmítko APERIO lze umístit v sestavě jak na pevno, tak také na volno, s možností rychlé změny délky návazce.

6. Stěna krmítka je opatřena otvory umožňujícími rotaci vody a tím účinné vnazení pozvolným vymýváním krmítka.

 

Parametry

Balení: 2 x krmítko + 1 x forma

Model: XL

Modelová řada: APERIO

Balení: 2 x krmítko + 1 x forma

Model: XL

Modelová řada: APERIO

Metoda lovu s METHOD FEEDEREM je velmi účinná Hotová sestava před náhozem KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER APERIO Nejčastějším úlovkem na feederový prut je zpravidla cejn KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER APERIO

Uživatelská recenze produktu MIKADO SADA KRMÍTEK - APERIO COMPLET (2 x KRMÍTKO + 1 x FORMA) 2 x krmítko 30 g XL 3 VELIKOST XL

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
100% Hodnotilo 1 uživatelů

100%
  • tvar
  • materiál
  • zpracování

Celkové zhodnocení:

Perfektně zpracované krmítko pro method. Za tu cenu suoer. Lovím s tím kapry, skvěle lítá, drží krmení. Účinnost podle mě hodně dobrá v porovnání s jinými. Z


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png