MIKADO ROVNÁTKO NA HÁČKY ALIGNER - VEL. L (15 KS) BARVA 07

ROVNÁTKO NA HÁČKY MIKADO ALIGNER - VEL. L (15 KS) - barva 07

Nepostradatelná pomůcka každého rybáře lovícího "na položenou". Tento praktický doplněk umožňuje přesné vedení vlasce od háčku. V ceně 15ks! Více informací

 Skladem ihned 3 bal 
90
74 bez DPH
Běžná cena:
114
DPH:
21 %
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
AMC-11681N-07L
Katalogové číslo:
AMC-11681N-07L
EAN:
5900637680505
Záruka:
2 roky

Nepostradatelná pomůcka každého rybáře lovícího "na položenou" - rovnátko na háček. Tento praktický doplněk umožňuje přesné vedení vlasce od háčku. ROVNÁTKO NA HÁČKY MIKADO ALIGNER je vyrobeno ze speciálního materiálu uchovávajícího tvar i při dlouhodobém používání. Nabízeno ve střední velikosti L a několika barvách. V ceně 15ks!

Parametry

Počet ks v balení: 15 ks

Počet ks v balení: 15 ks

Uživatelská recenze produktu MIKADO ROVNÁTKO NA HÁČKY ALIGNER - VEL. L (15 KS) BARVA 07

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png