RIPPER FISHUNTER TT (SADA 5 KS) - BARVA 351 Délka (cm) 5.5, 351, 5

- 20%
RIPPER MIKADO FISHUNTER TT (SADA 5 KS) - BARVA 351 (3)
  • RIPPER MIKADO FISHUNTER TT (SADA 5 KS) - BARVA 351 (3)
  • Podzimní úlovek candáta na FISHUNTER TT
  • FISHUNTER TT funguje skvěle především na větší okouny
Akce Novinka 2018

Nejnovější generace špičkové gumové nástrahy od značky MIKADO. Revoluční konstrukce TT rippera s prodlouženou ocasní částí působí na dravé ryby jako magnet. Skvělá dráždivá práce ocásku FISHUNTER TT je neodolatelná zejména pro větší okouny a candáty. Více informací

 Skladem u výrobce (5-10 dnů) 
Nyní mimořádná sleva 20%
Cena po slevě
35
29 bez DPH
Běžná cena:
55
Před slevou:
44
Ušetříte:
20
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
PMFHT-5.5-351
Katalogové číslo:
PMFHT-5.5-351
EAN:
5900637374749
Záruka:
2 roky

Nejnovější generace špičkové gumové nástrahy od značky MIKADO. Vylepšená verze velmi oblíbené řady ripperů MIKADO FISHUNTER o prodlouženou ocasní část. Do této chvíle se zdálo, že měkké vláčecí nástrahy jsou uzavřenou kapitolou sportovního rybolovu. Série ripperů MIKADO FISHUNTER TT však dokazuje, že vývoj gumových nástrah jde stále dopředu a výsledky vývojářů z MIKADA jsou neuvěřitelné. Revoluční konstrukce TT rippera s prodlouženou ocasní částí působí na dravé ryby jako magnet. Skvělá dráždivá práce ocásku FISHUNTER TT je neodolatelná zejména pro větší okouny a candáty. Tento model rippera se ve vodě doslova vlní následován hejny vydrážděných okounů.

Další velmi důležitou inovací u rippera FISHUNTER TT bylo použití zcela nového revolučního materiálu namísto dnes již překonaných obyčejných silikonů. Tento nový MIKADO materiál se vyznačuje až 8 x vyšší pružností v porovnání s tradičním silikonovým materiálem. Nový materiál netlumí vibrace, udržuje odezvu ve vysokých frekvencích. To způsobuje, že každý pohyb nástrahy generuje celou řadu dodatečných zvuků a vibrací, které doslova „oživují" celý povrch návnady.

Pro maximální účinnost v co nejširším spektru pohybů, byl tento ripper zkonstruován tak, aby pracovaly všechny části nástrahy najednou – tělo, prodloužený ocásek i lopatka ocásku. Nově navržené tělo rippera způsobuje neustálé vibrace všech částí nástrahy a ripper tak „ožívá" už při minimální rychlosti vedení. Tato nová dynamika, prodloužený ocásek s plochým zakončením způsobují, že vygenerovaná akustická vlna je až 5 × silnější v porovnání s běžnými gumovými nástrahami!

Tento velmi účinný ripper s prodlouženou ocasní částí doporučujeme vyzkoušet všem milovníkům lovu na gumové nástrahy! I náš tým byl při testování na ÚN Orlík velmi mile překvapen vysokou účinností MIKADO FISHUNTER TT!

Parametry

Modelová řada: FISHUNTER

Modelová řada: FISHUNTER

Podzimní úlovek candáta na FISHUNTER TT FISHUNTER TT funguje skvěle především na větší okouny
PRUT INAZUMA FLASH PERCH (EVA) Více informací PRUT INAZUMA FLASH PERCH (EVA) Profesionální přívlačový prut s vlepenou špičkou určený zejména k lovu okounů a candátů na gumové nástrahy. Vyroben unikátní technologií „Nano-Resign" (extrémně rychlá akce, o polovinu lehčí prut v porovnání s většinou přívlačových prutů). Tento model je vybaven luxusní EVA rukojetí a je tak ještě lehčí než verze s korkovou rukojetí. 1 619 od 1 236 -3%
JIGOVÉ HLAVIČKY OMGAJL ABERDEEN 3 G (3 KS) Více informací JIGOVÉ HLAVIČKY OMGAJL ABERDEEN 3 G (3 KS) Nová série profesionálních jigových hlaviček od značky MIKADO. Skvěle umístěné těžiště zaručuje dokonalé vedení nástrahy. Vytlačené logo značky, trojitá koncovka proti spadnutí gumové nástrahy a vytlačená gramáž přímo na jigové hlavičce - to jsou MIKADO OMGAJL ABERDEEN. Špička na evropském trhu! 33 od 25
CHEBURASHKA - PREDATOR II (5 KS) Více informací Akce CHEBURASHKA - PREDATOR II (5 KS) Cheburashka je jeden z nejúčinnějších systémů pro lov dravých ryb! Skvělá a velmi účinná metoda lovu dravých ryb, zejména okounů a candátů. 95 od 66 -5%

Uživatelská recenze produktu RIPPER FISHUNTER TT (SADA 5 KS) - BARVA 351 Délka (cm) 5.5, 351, 5

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


logotyp-mikado_new_orez.jpg

Značka MIKADO si prémiovou kvalitou výrobků vybudovala od roku 1989 příznivce zejména mezi profesionálními rybáři po celé Evropě! Týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké části vybavení MIKADO. Výrobky MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách a výroba je pod přísnou výrobní kontrolou po celou dobu výrobního procesu! MIKADO jako jeden z největších evropských výrobců rybářských potřeb nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově výhodné produkty pro všechny metody lovu ryb!

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu a promítají inovativní řešení do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách a veletrzích. Velkým úspěchem značky MIKADO z poslední doby bylo získání 1. místa ve spotřebitelském testu kvality CONSUMER QUALITY LEADER 2016!

SPLÁVEK.CZ je maloobchodním prodejcem značky MIKADO pro ČR s vlastní vzorkovou prodejnou!


Přejeme příjemný nákup!

Obchod a vzorková prodejna MIKADO se nachází na adrese:

SPLÁVEK.CZ - rybářské potřeby, Lesnická 55, 397 01 Písek


Zde najdete vzorkovou prodejnu MIKADO, kde si budete moci prohlédnout nejoblíbenější produkty MIKADO, zakoupit i objednat zboží, prolistovat aktuální katalog, popřípadě vyzvednout Vaši objednávku.

 

logotyp-mikado_new_orez.jpg

Nové moderní sklady MIKADO

Sklad_MIKADO_-_3.jpg

Sklad_MIKADO.jpg

Sklad_MIKADO_-_4.jpg

Sklad_MIKADO_-_2.jpg

 

Značku MIKADO najdete na nejprestižnějších světových výstavách

Výstava "Hunting and Fishing Russia 2016" v Moskvě:

Výstava "Hunting and Fishing 2017" v Moskvě

Vystava_MIKADO_Moskva_-_1.jpg

 

 

Výstava "EFTTEX 2013" ve Vídni:

Vystava_MIKADO_-_Viden_1.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_3.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_2.jpg

 

 

Výstava "EXPO XXI" ve Varšavě:

Vystava_MIKADO_-_4.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_6.jpg

Přejeme příjemný nákup!

SPLÁVEK.CZ - značkový e-shop MIKADO