RIPPER FISHUNTER II (SADA 5 KS) - BARVA 303 Délka (cm) 9,5 303 5

- 3%
RIPPER MIKADO FISHUNTER II (SADA 5 KS) - BARVA 303
 • RIPPER MIKADO FISHUNTER II (SADA 5 KS) - BARVA 303
 • Praktické uzavíratelné balení ripperů MIKADO FISHUNTER II - ilustrační foto jiné barvy
 • Večerní úIovek candáta na RIPPER MIKADO FISHUNTER II
 • Ilustrační foto RIPPER MIKADO FISHUNTER II na břehu
 • RIPPER MIKADO FISHUNTER II - novinka roku 2014
 • Konstrukce RIPPER MIKADO FISHUNTER II
 • Uzavíratelné balení ripperů MIKADO FISHUNTER II je velmi pevné a lze jej používat pro uložení nástrah i s jigovými hlavičkami!
 • Úlovek na RIPPER MIKADO FISHUNTER II
 • Úlovek na RIPPER MIKADO FISHUNTER II
 • Úlovek na RIPPER MIKADO FISHUNTER II
 • Zdolávání ryby ulovené na RIPPER MIKADO FISHUNTER II
 • RIPPER MIKADO FISHUNTER II (SADA 5 KS) - BARVA 303
Akce

Druhá generace špičkové gumové nástrahy od značky MIKADO. Nová dynamická konstrukce dokáže vygenerovat až 5 x silnější akustickou vlnu než běžné gumové nástrahy! Vylepšená verze velmi oblíbené řady ripperů MIKADO FISHUNTER nabízená v nových účinných barvách. Vyzkoušejte dokonalost této revoluční gumové nástrahy! Více informací

 Dočasně vyprodáno (15 dnů) 
Nyní mimořádná sleva 3%
Cena po slevě
92
76 bez DPH
Běžná cena:
120
Před slevou:
95
Ušetříte:
28
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
PMFHL9.5-303
Katalogové číslo:
PMFHL9.5-303
EAN:
5900637364054
Záruka:
2 roky

Druhá generace špičkové gumové nástrahy od značky MIKADO. Vylepšená verze velmi oblíbené řady ripperů MIKADO FISHUNTER nabízená v nových účinných barvách. Do této chvíle se zdálo, že měkké vláčecí nástrahy jsou uzavřenou kapitolou sportovního rybolovu a jen velmi málo se dá zlepšit. Série ripperů MIKADO FISHUNTER II však dokazuje, že vývoj gumových nástrah jde stále dopředu a výsledky vývojářů z MIKADA jsou neuvěřitelné. Jak ukázali testy profesionálních rybářů, rippery nové série MIKADO FISHUNTER II jsou revolučně účinná gumová nástraha. První a nejdůležitější inovací je použití úplně nového materiálu vyznačujícího se až 8 x vyšší pružností v porovnání s tradičním silikonovým materiálem. Nový materiál netlumí vibrace, udržuje odezvu ve vysokých frekvencích. To způsobuje, že každý pohyb nástrahy generuje celou řadu dodatečných zvuků a vibrací, které doslova „oživují" celý povrch návnady.

Záměrem vývojového týmu MIKADO u nové série FISHUNTER II bylo vylepšení populární řady ripperů o další dynamické a barevné prvky. Při navrhování tvaru ripperu FISHUNTER II tak bylo využito základních principů mechaniky tvarů první série a mírná úprava těla nástrahy. Pro maximální účinnost v co nejširším spektru pohybů, byl tento ripper zkonstruován tak, aby pracovaly všechny části nástrahy najednou – tělo, ocásek i lopatka ocásku. Díky použití počítačových simulací a testování na různých evropských vodách, bylo dosaženo, že ripper MIKADO FISHUNTER II je charakteristický svým neustálým „dobíjením" energie a lepší prací než první série FISHUNTER I. Velmi zjednodušeně to lze vyjádřit asi takto – bude-li vychýlena z rovnováhy i nejmenší část rippera řady MIKADO FISHUNTER II, způsobí to rozvibrování i ostatních částí nástrahy a gumová nástraha tak „ožívá" už při minimální rychlosti vedení. Tato nová dynamika, zesílené a zvětšená plocha povrchu ocásku rýhami způsobují, že vygenerovaná akustická vlna je až 5 × silnější v porovnání s ostatními nástrahami!

MIKADO FISHUNTER RIPPER II je fantastická revoluční nástraha, která přináší nový rozměr v přívlači. Tato druhá modelová řada ripperů FISHUNTER II byla týmem rybářských potřeb eMIKADO osobně vyzkoušena mnohokrát na českých vodách (Otava, Blanice, ÚN Orlík atd) a funguje opravdu dokonale. Tak proč si kupovat tzv. „značkové" nástrahy, které nefungují? Investujte do opravdu vyzkoušených gumových nástrah MIKADO FISHUNTER RIPPER II a budete překvapeni neuvěřitelnou účinností!

Praktické uzavíratelné balení ripperů MIKADO FISHUNTER II - ilustrační foto jiné barvy Večerní úIovek candáta na RIPPER MIKADO FISHUNTER II Ilustrační foto RIPPER MIKADO FISHUNTER II na břehu RIPPER MIKADO FISHUNTER II - novinka roku 2014 Konstrukce RIPPER MIKADO FISHUNTER II Uzavíratelné balení ripperů MIKADO FISHUNTER II je velmi pevné a lze jej používat pro uložení nástrah i s jigovými hlavičkami! Úlovek na RIPPER MIKADO FISHUNTER II Úlovek na RIPPER MIKADO FISHUNTER II Úlovek na RIPPER MIKADO FISHUNTER II Zdolávání ryby ulovené na RIPPER MIKADO FISHUNTER II RIPPER MIKADO FISHUNTER II (SADA 5 KS) - BARVA 303

Uživatelská recenze produktu RIPPER FISHUNTER II (SADA 5 KS) - BARVA 303 Délka (cm) 9,5 303 5

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


logotyp-mikado_new_orez.jpg

Značka MIKADO si prémiovou kvalitou výrobků vybudovala od roku 1989 příznivce zejména mezi profesionálními rybáři po celé Evropě! Týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké části vybavení MIKADO. Výrobky MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách a výroba je pod přísnou výrobní kontrolou po celou dobu výrobního procesu! MIKADO jako jeden z největších evropských výrobců rybářských potřeb nabízí vysoce kvalitní a přitom cenově výhodné produkty pro všechny metody lovu ryb!

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu a promítají inovativní řešení do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách a veletrzích. Velkým úspěchem značky MIKADO z poslední doby bylo získání 1. místa ve spotřebitelském testu kvality CONSUMER QUALITY LEADER 2016!

SPLÁVEK.CZ je maloobchodním prodejcem značky MIKADO pro ČR s vlastní vzorkovou prodejnou!


Přejeme příjemný nákup!

Obchod a vzorková prodejna MIKADO se nachází na adrese:

SPLÁVEK.CZ - rybářské potřeby, Lesnická 55, 397 01 Písek


Zde najdete vzorkovou prodejnu MIKADO, kde si budete moci prohlédnout nejoblíbenější produkty MIKADO, zakoupit i objednat zboží, prolistovat aktuální katalog, popřípadě vyzvednout Vaši objednávku.

 

logotyp-mikado_new_orez.jpg

Nové moderní sklady MIKADO

Sklad_MIKADO_-_3.jpg

Sklad_MIKADO.jpg

Sklad_MIKADO_-_4.jpg

Sklad_MIKADO_-_2.jpg

 

Značku MIKADO najdete na nejprestižnějších světových výstavách

Výstava "Hunting and Fishing Russia 2016" v Moskvě:

Výstava "Hunting and Fishing 2017" v Moskvě

Vystava_MIKADO_Moskva_-_1.jpg

 

 

Výstava "EFTTEX 2013" ve Vídni:

Vystava_MIKADO_-_Viden_1.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_3.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_2.jpg

 

 

Výstava "EXPO XXI" ve Varšavě:

Vystava_MIKADO_-_4.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_6.jpg

Přejeme příjemný nákup!

SPLÁVEK.CZ - značkový e-shop MIKADO