DAIWA PRUT Rnessa Jiger 2,70 7-25g

PRUT Rnessa Jiger 2,70 7-25g (1)
Přívlačový program

Vláčecí pruty RˇNESSA si okamžitě získali vynikající reputaci na rybářské scéně. Tyto skvělé pruty kombinují akci nastavenou přesně na danou techniku rybolovu, s extrémně lehkým blankem a prémiovou výbavou, ve vynikajícím… Více informací

 Skladem ihned 1 ks 
5 090
4 207 bez DPH
DPH:
21 %
Výrobce:
DAIWA
EAN:
4027093473579
Záruka:
2 roky

Vláčecí pruty RˇNESSA si okamžitě získali vynikající reputaci na rybářské scéně. Tyto skvělé pruty kombinují akci nastavenou přesně na danou techniku rybolovu, s extrémně lehkým blankem a prémiovou výbavou, ve vynikajícím poměru cena-výkon. Nová R´NESSA série prutů byla kompletně inovována a nyní nabízí velký výběr prutů pro téměř všechny techniky vláčení. Použití exluzivního DAIWA SVF karbonu umožňuje konstrukci velmi lehkých, ale zároveň tuhých prutů, se kterými se, i přes štíhlý blank, velice příjemně pracuje. Použitím 3DX karbonového materiálu byla rukojeť zkonstruována poněkud tušší a odolnější, ale má naprosto úžasný vzhled. Použití prémiových komponentů, jako jsou FUJI Alconite očka, FUJI sedlo navijku nebo AAA korková rukojeť, doplňuje tuto exluzivní řadu prutů od firmy DAIWA. Součástí je plátěný, velice odolný obal, který je dodáván s prutem.

R´NESSA JIGGERSPIN - jiggerspin pruty nabízí výraznou akci špičky a velmi tenké blanky, které se neuvěřitelně lehce ovládají. Perfektní pro lov s malým nástrahami, twistery a jigy. Osazené jednoduchými  FUJI Alconitovými očky.

  • karbonový blank SVF
  • 3DX 3D-křížově tkaný karbonový povrch
  • V-Joint put-over joint
  • FUJI Alconitová očka
  • FUJI sedlo navijáku
  • AAA korková rukojeť 
  • Látkový obal

Parametry:

Délka prutu: 2,40m
Počet dílů: 2
Počet oček: 8
Odhozová zátěž: 7-25g

Uživatelská recenze produktu DAIWA PRUT Rnessa Jiger 2,70 7-25g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


Daiwa je jedním z největších výrobců rybářských potřeb. Svou činnost zahájila v Japonsku v roce 1958.

daiwa_logo.jpg