MIKADO PRUT DA VINCI TOP FLOAT Délka (cm) 390 5-25 257 / 65

PRUT DA VINCI TOP FLOAT (5-25 g) (8)
  • PRUT DA VINCI TOP FLOAT (5-25 g) (8)
  • Na plavanou lze nalovit velké množství rozličných druhů ryb
  • Pohled na splávek při záběru patří k těm nejhezčím zážitkům u vody
  • Na plavanou lze nalovit velké množství rozličných druhů ryb
  • PRUT MIKADO DA VINCI TOP FLOAT (5-25 g)
Akce
Hodnocení produktu (1)

Kvalitní prut na plavanou, vyrobený z vysoce kvalitního Top uhlíku, s univerzálními vlastnostmi pro lov s většinou typů splávků. Vyjímečně lehký a pevný model, charakteristický velmi krátkou transportní délkou. Více informací

 Není skladem
939
776 bez DPH
Běžná cena:
1 193
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
WAA157-390
Katalogové číslo:
WAA157-390
EAN:
5900637037217
Záruka:
2 roky

Kvalitní prut na plavanou, vyrobený z vysoce kvalitního Top uhlíku, s univerzálními vlastnostmi pro lov s většinou typů splávků. Vyjímečně lehký a pevný model, charakteristický velmi krátkou transportní délkou.  Vybaven je kvalitními očky z lehkých slitin a prémiovou korkovou  AAA rukojetí. Ideální pro lov ryb z lodi i ze břehu, a to jak kaprovitých ryb na rybnících a přehradách, tak pro lov dravých ryb na řekách. Doporučujeme!

Parametry

Rukojeť: Korková

Očka: SiC

Materiál blanku: Uhlíkové vlákno

Barva: Černá

Počet dílů: 360 - 7 / 390 - 8 / 400 -8 / 420 - 10

Modelová řada: DA VINCI

Rukojeť: Korková

Očka: SiC

Materiál blanku: Uhlíkové vlákno

Barva: Černá

Počet dílů: 360 - 7 / 390 - 8 / 400 -8 / 420 - 10

Modelová řada: DA VINCI

Na plavanou lze nalovit velké množství rozličných druhů ryb Pohled na splávek při záběru patří k těm nejhezčím zážitkům u vody Na plavanou lze nalovit velké množství rozličných druhů ryb PRUT MIKADO DA VINCI TOP FLOAT (5-25 g)
MIKADO ZÁSOBNÍK NA NÁVAZCE ZO00-05 (7cm) Více informací MIKADO ZÁSOBNÍK NA NÁVAZCE ZO00-05 (7cm) Prakticky řešený zásobník na návazce od značky MIKADO. Připravte si koncové sestavy mimo sezónu a pak již jen pohodlně vyměňujte návazce dle potřeby! Nepostradatelný doplněk výbavy. 69 od 46

Uživatelská recenze produktu MIKADO PRUT DA VINCI TOP FLOAT Délka (cm) 390 5-25 257 / 65

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
100% Hodnotilo 1 uživatelů

100%
  • skladnost
  • vlastnosti
  • cena

Celkové zhodnocení:

Krásně krátký prut po složení, který se vejde i do batohu. Na vlastnosti krátká transportní délka nemá žádný vliv. Je rychlý, pevný, lehký. Skvělý model!


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png