MIKADO NŮŽ - BLADE 6 AMN-60012

NŮŽ MIKADO - BLADE 6 AMN-60012

Rybářský kvalitní filetovací nůž z nerezové oceli. Kvalitní materiál, atraktivní cena. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
AMN-60012
Katalogové číslo:
AMN-60012
Záruka:
2 roky

Rybářský kvalitní filetovací nůž z nerezové oceli od značky MIKADO. Nůž má velmi ostrou čepel v délce 18 cm, díky které snadno oddělíte filety masa, kůže a kosti všech druhů ryb. Čepel filetovacího nože MIKADO čistě prořízne jemná vlákna rybího masa. Tento značkový rybářský nůž je dodáván včetně omyvatelného pouzdra. Nůž neztrácí ostrost ani při dlouhodobém používání. Kvalitní materiál, atraktivní cena - to jsou rybářské nože MIKADO. Doporučujeme!

Parametry

Délka ostří: 15 cm

Délka ostří: 15 cm

Uživatelská recenze produktu MIKADO NŮŽ - BLADE 6 AMN-60012

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png