MIKADO NAVIJÁK ULTRAVIOLET METHOD FEEDER 3008 FD 7+1 / 291 0.15/260, 0.18/180, 0.20/150

NAVIJÁK MIKADO ULTRAVIOLET METHOD FEEDER FD
  • NAVIJÁK MIKADO ULTRAVIOLET METHOD FEEDER FD
  • NAVIJÁK MIKADO ULTRAVIOLET METHOD FEEDER FD
  • NAVIJÁK MIKADO ULTRAVIOLET METHOD FEEDER FD
Hodnocení produktu (1)

Prémiový naviják s přední brzdou určený pro lov s feederovými pruty. Kvalitní feederový naviják, který byl zkonstruovaný pro účinný lov ze dna s krmítky všech běžných velikostí. Špičkový model bez kompromisu! Více informací

 Na dotaz
1 892
1 564 bez DPH
Běžná cena:
2 405
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
KDA107-3008 FD
EAN:
5900637010579
Záruka:
2 roky

Prémiový naviják s přední brzdou určený pro lov s feederovými pruty. Kvalitní feederový naviják, který byl zkonstruovaný pro účinný lov ze dna s krmítky všech běžných velikostí. Široká a mělká cívka tohoto skvělého modelu zaručuje přesné a daleké hody. Zvětšený klip usnadňuje snadné nastavení lovné vzdálenosti tzv. zaklipováním vlasce. Velmi rychlý převod 6.0:1 umožňuje rychlé stažení krmítka z velké vzdálenosti. Dvojitá klička zvyšuje vyvážení cívky a zlepšuje chod navijáku. Také umožňuje snadnější ovládání navijáku při souboji s rybou. Konstrukce navijáku ULTRAVIOLET METHOD FEEDER umožňuje jeho použití při všech metodách lovu ryb ze dna. Moderní fialový design a dokonalé zpracování dokreslují celkově luxusní pojetí tohoto navijáku pro náročné. Špičkový model bez kompromisu! Série MIKADO ULTRAVIOLET je již dlouhá léta známá svými feederovými pruty nejvyšší třídy. Do této elitní skupiny byl proto přidán moderní naviják ULTRAVIOLET METHOD FEEDER, určený pro kombinaci s feederovými pruty všech kategorií.

 

Parametry

Počet ložisek: 7+1 .

Převod: 6,0:1

Barva: Ultraviolet (černo fialová)

Modelová řada: ULTRAVIOLET

Náhradní cívka: kov

Počet ložisek: 7+1 .

Převod: 6,0:1

Barva: Ultraviolet (černo fialová)

Modelová řada: ULTRAVIOLET

Náhradní cívka: kov

NAVIJÁK MIKADO ULTRAVIOLET METHOD FEEDER FD NAVIJÁK MIKADO ULTRAVIOLET METHOD FEEDER FD
MIKADO KRMÍTKO METHOD FEEDER APERIO AMFA - VEL. L  (1 nebo 2 KS) Více informací Feederový program MIKADO KRMÍTKO METHOD FEEDER APERIO AMFA - VEL. L (1 nebo 2 KS) MIKADO APERIO je moderní feederové krmítko, od počátku vyprojektované testovacím týmem feederových závodníků MIKADO. Tvar i konstrukce tohoto vysoce účinného krmítka byly registrovány jako chráněný užitný vzor značky MIKADO v systému EUIPO. 59 od 47 -10%

Uživatelská recenze produktu MIKADO NAVIJÁK ULTRAVIOLET METHOD FEEDER 3008 FD 7+1 / 291 0.15/260, 0.18/180, 0.20/150

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
100% Hodnotilo 1 uživatelů

100%
  • kvalita
  • hladký chod
  • kompaktnost
  • cena

Celkové zhodnocení:

Nádhera! Zatím nejlepší naviják, který jsem kdy držel v ruce. Používám pro lov s Light feederem. Můžu doporučit všem milovníkům lovu s krmítky! A.


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png