CORMORAN NAVIJÁK PRO CARP GBR

NAVIJÁK PRO CARP GBR (3)
  • NAVIJÁK PRO CARP GBR (3)
  • NAVIJÁK PRO CARP GBR (1)
  • NAVIJÁK PRO CARP GBR (2)
Kaprový program

o je ale naviják! PRO CARP GBR jednoznačně nastavuje laťku vysoko a dokazuje to nejen svým efektním designem. Koncepčně, je to typický naviják s volnoběžnou brzdou, ale přesto nabízí některé odlišné vlastnosti.   Velký… Více informací

 Skladem ihned 5 ks
2 699
2 231 bez DPH
DPH:
21 %
Výrobce:
CORMORAN
EAN:
4059845021653
Záruka:
2 roky

o je ale naviják! PRO CARP GBR jednoznačně nastavuje laťku vysoko a dokazuje to nejen svým efektním designem. Koncepčně, je to typický naviják s volnoběžnou brzdou, ale přesto nabízí některé odlišné vlastnosti.

 

Velký naviják, ale mnohem lehčí než ostatní - vzhledem ke svým funkcím ambiciózní, ale přesto snadno ovladatelný - robustní a silný, ale přesto pastvou pro oči. Již při nastražení udic si tento naviják užijete a navíc vytváří pocit důvěry ve vaši výbavu, které je nezbytná pro úspěšný lov kaprů. Každý nový naviják, který vyvíjíme, pro nás představuje ohromnou výzvu! Vybavit nový naviják s osobitým rysem je základním principem naší práce. Všechny naše navijáky mají jednu věc společnou: prominentní design a tvar, který pomáhá rozpoznání jeho speciální funkce. Obdobně jako PRO CARP GBR: Vysoce výkonný, kompaktní a dynamický. S působivým hladkým chodem a dokonalostí je špičkou ve své třídě.

NAVIJÁK PRO CARP GBR (1) NAVIJÁK PRO CARP GBR (2)

Uživatelská recenze produktu CORMORAN NAVIJÁK PRO CARP GBR

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů