DAIWA NAVIJÁK Legalis 3500HA

Daiwa Legalis 3500HA (1)

Naviják Daiwa Legalis s kovovým tělem je osazen čtyřmi kuličkovými ložisky a anti-reverzním systémem Infinite.   Má jemně nastavitelnou přední brzdu, je vybaven ABS hladkou kovovou cívkou pro daleké hody, náhradní… Více informací

 Skladem ihned 1 ks
3 149
2 602 bez DPH
DPH:
21 %
Výrobce:
DAIWA
EAN:
043178126226
Záruka:
2 roky

Naviják Daiwa Legalis s kovovým tělem je osazen čtyřmi kuličkovými ložisky a anti-reverzním systémem Infinite.  

Má jemně nastavitelnou přední brzdu, je vybaven ABS hladkou kovovou cívkou pro daleké hody, náhradní aluminiovou cívkou a odlehčeným rotorem.

Kovová klička je šroubovací, naviják má křížové navíjení, trvalinvé pérko překlapěče a patentovanou rolnu Twist Buster II.

Jedná se o velmi pěkný a spolehlivý naviják k unerzálnímu využití, zejména pro přívlač, feeder a plavanou.

Naviják využívá těchto technologií Daiwa :

HardBody Z :

Tělo navijáku vyrobené z hliníkové slitiny. Tělo je velmi lehké, přitom velmi odolné. Všechny vnitřní součástky navijáku v něm perfektně sedí a zabezpečují hladký chod.

UT Drag :

Excelentní brzdový systém Daiwa založený na speciálních impregnovaných discích. Brzda pracuje okamžitě, přesně, její běh je plynulý a hladký a má dlouhou životnost.

Air Rotor :

Na rotor navijáku působí obrovská síla přenášená ze zatíženého vlasce. Air Rotor má nízké těžiště a díky tomu se snižují vibrace a zlepšuje se rotační balanc. Navíc je velmi snížena hmotnost rotoru.

AirBail :

Překlapěč AirBail je dutý, tudíž je lehký, extrémně silný a odolný. Jeho konstrukce zabraňuje zamotávání vlasce spolu s rolničkou TwistBuster II.

Anti Backlash System :

Systém ABS umožňuje extrémně dlouhé náhozy a předchází zamotávání vlasce při náhozu.

Infinite Anti Reverse :

Speciální válečkové ložisko, které zabezpečuje zastavení navijáku v každé pozici. Díky tomu je možné udržet stále napnutý vlasec při souboji s rybou. Naviják také netrpí nárazy zpětného chodu.

Twist Buster II :

Originální tvar rolničky, který zabraňuje kroucení vlasce. Zárověň rolnička snižuje oděr vlasce i sebe samotné, což zabezpečuje její delší životnost  

  • Návin: 220m/0,30mm
  • Převod: 5.7:1
  • Váha: 385g
  • Počet ložisek: 4

Uživatelská recenze produktu DAIWA NAVIJÁK Legalis 3500HA

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Jeden z největších výrobců rybářských potřeb s výrobními kapacitami v Japonsku. V e-shopu splavek.cz vybrané produkty DAIWA s výraznou slevou!