MIKADO NAVIJÁK LA VIDA FD 4006 FD 5+1 / 262 0.285/150; 0.30/135; 0.33/110

NAVIJÁK LA VIDA FD (16)
 • NAVIJÁK LA VIDA FD (16)
 • NAVIJÁK MIKADO LA VIDA FD
 • NAVIJÁK LA VIDA FD (12)
 • NAVIJÁK LA VIDA FD (13)
 • NAVIJÁK LA VIDA FD (14)
 • NAVIJÁK LA VIDA FD (15)
 • NAVIJÁK LA VIDA FD (17)
 • NAVIJÁK LA VIDA FD (18)
Dárek zdarma
Hodnocení produktu (1)

Lehký univerzální naviják s poutavým designem v jasně zelené barvě, který je určen pro většinu rybolovných technik. Celkově skvělý poměr kvalita/cena. Nyní navíc k navijáku kvalitní vlasec SENSEI zdarma! Více informací

Vyberte variantu
Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
KDA099-4006
EAN:
5900637039457
Záruka:
2 roky

Lehký univerzální naviják s poutavým designem v jasně zelené barvě, který je určen pro většinu rybolovných technik. Naviják je vyroben z extra kvalitních materiálů a dokonale vyvážen. Nízká váha a dokonale hladkých chod jej předurčují zejména pro přívlač, feeder, či plavanou. Zvláštní pozornost si zaslouží precizně a plynule pracující přední brzda, která při výpadech ryby hladce a rovnoměrně odvíjí vlasec. Materiály použité při konstrukci soukolí převodu LA VIDA FD byly pečlivě vybírány, aby se co nejvíce snížilo tření bránící hladkému chodu, ale zároveň nedošlo k zeslabení konstrukce. Na této plynulosti a kvalitě práce navijáku LA VIDA FD se také podílejí kuličková ložiska (5+1) nejvyšší třídy Japonské provenience. Perfektní celek je doplněn solidním a pevným tělem, který zaručuje dlouhodobou odolnost při každodenním používání. Atraktivní design navijáku je stejně důležitý jako kvalita. Naviják je mimo špičkové kovové cívky doplněn ještě kvalitní náhradní grafitovou cívkou. V závislosti na velikosti je LA VIDA ideální naviják pro lehký lov přívlačí (okounů, pstruhů) a plavanou, pro střední přívlač pro lov štik a candátů, ve větší velikosti pak pro lov s feedery (method feedery) ze dna. Celkově skvělý poměr kvalita/cena. Nyní navíc k navijáku kvalitní vlasec SENSEI zdarma!

 

 

 

Parametry

Počet ložisek: 5+1 ks

Převod: 5.2:1

Barva: Černá se zelenými doplňky

Modelová řada: LA VIDA

Počet ložisek: 5+1 ks

Převod: 5.2:1

Barva: Černá se zelenými doplňky

Modelová řada: LA VIDA

NAVIJÁK MIKADO LA VIDA FD NAVIJÁK LA VIDA FD (12) NAVIJÁK LA VIDA FD (13) NAVIJÁK LA VIDA FD (14) NAVIJÁK LA VIDA FD (15) NAVIJÁK LA VIDA FD (17) NAVIJÁK LA VIDA FD (18)

Uživatelská recenze produktu MIKADO NAVIJÁK LA VIDA FD 4006 FD 5+1 / 262 0.285/150; 0.30/135; 0.33/110

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
100% Hodnotilo 1 uživatelů

100%
 • plynulost
 • nízká váha
 • design
 • cena

Celkové zhodnocení:

Tuhle klasiku od Mikada používám již několik sezón na plavačku s match prutem. Pořídím ještě i na přívlač, je to krásně zpracovaný model, doporučuji!


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png