MIKADO NÁVAZEC - NIHONTO METHOD FEEDER LINE (8 KS) 12 vlasec 0,23 10 / černá S GUMIČKOU NA VLASCI

- 8%
NÁVAZEC MIKADO - NIHONTO METHOD FEEDER LINE (8 KS) - 10 CM
  • NÁVAZEC MIKADO - NIHONTO METHOD FEEDER LINE (8 KS) - 10 CM
  • ÚLOVEK NA NÁVAZEC MIKADO METHOD FEEDER
  • NÁVAZEC MIKADO - NIHONTO METHOD FEEDER LINE (8 KS) - 10 CM

Hotový návazec v "profi" kvalitě na špičkovém vlasci určený pro lov kaprovitých ryb. Osazen kvalitním háčkem s protihrotem a gumičkou na pelety, či boilies! Udělali jsme vše za Vás! Návazec stačí již jen připnout na karabinku a chytat. Více informací

 Skladem ihned > 10 bal 
Nyní mimořádná sleva 8%
Cena po slevě
70
58 bez DPH
Běžná cena:
96
Před slevou:
76
Ušetříte:
26
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
HMFB11G-12
Katalogové číslo:
HMFB11G-12
EAN:
5900637720492
Záruka:
2 roky

Hotový návazec v "profi" kvalitě na špičkovém vlasci určený pro lov kaprovitých ryb ze dna. Osazen kvalitním háčkem s protihrotem a gumičkou na pelety, či boilies! Návazec je vázaný extra ostrými háčky s protihrotem. Návazce (8 ks) jsou zkompletované na značkovém vlasci nejvyšší kvality. Určeno pro pro rybáře, požadující maximální kvalitu bez kompromisu, kteří se nechtějí zdržovat navazováním sestavy. Udělali jsme vše za Vás! Návazec stačí již jen připnout na karabinku a chytat. Doporučujeme!

 

 

Parametry

Délka návazce: 10 cm

Počet návazců v balení: 8 ks

Délka návazce: 10 cm

Počet návazců v balení: 8 ks

ÚLOVEK NA NÁVAZEC MIKADO METHOD FEEDER NÁVAZEC MIKADO - NIHONTO METHOD FEEDER LINE (8 KS) - 10 CM

Uživatelská recenze produktu MIKADO NÁVAZEC - NIHONTO METHOD FEEDER LINE (8 KS) 12 vlasec 0,23 10 / černá S GUMIČKOU NA VLASCI

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png