MIKADO SWINGFISH (SADA 5 KS) - BARVA 330

MIKADO SWINGFISH (SADA 5 KS) - BARVA 330
 • MIKADO SWINGFISH (SADA 5 KS) - BARVA 330
 • Úlovek okounů
 • Detail MIKADO SWINGFISH
 • Specielní "akustický" ocas MIKADO SWINGFISH
 • MIKADO SWINGFISH má propracované všechny detaily těla
 • MIKADO SWINGFISH je dodáván ve velikostech 8 cm a 11 cm
 • Velmi účinné nové barvy MIKADO SWINGFISH
 • Ukázka balení MIKADO SWINGFISH
 • Balení MIKADO SWINGFISH umožňuje dlouhodobé uchovávání nástrah
 • Vzhledem k pevnému obalu balení MIKADO SWINGFISH lze do balení nástrahy ukládat i s jigovými hlavičkami
 • MIKADO SWINGFISH má mnoho barevných variant
 • MIKADO SWINGFISH skvělá nástraha nejen na okouny a candáty, ale i pstruhy
 • MIKADO SWINGFISH candáti prostě milují
 • Úlovek velkých okounů na přívlač
 • MIKADO SWINGFISH (SADA 5 KS) - BARVA 330

Nejnovější gumová nástraha od značky MIKADO. Specielně navržené tělo nástrahy vytváří velmi silné akustické vlny ve vodě. Jedná se o velmi účinnou nástrahu, která vyprovokuje dravou rybu vždy k útoku. Zejména candáti a okouni SWINGFISH milují! Více informací

 Skladem ihned 6 bal 
48
40 bez DPH
Běžná cena:
61
DPH:
21 %
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
PMS-8-330
EAN:
5900637366171
Záruka:
2 roky

Nejnovější gumová nástraha od značky MIKADO vyrobená z mimořádně jemného, silného a elastického materiálu. MIKADO SWINGFISH je inovativní gumová nástraha se skvělým chodem. Speciálně navržené tělo je osazeno hřbetní a ocasní ploutví, které stabilizují chod nástrahy. Díky korekci směru proudící vody podél povrchu nástrahy má tak SWINGFISH vyvážený a přesto dokonale dráždivý pohyb. Velmi lákavé pohyby jsou docíleny díky štíhlému ocasu se zvětšeným povrchem a otvory na jeho hraně. MIKADO SWINGFISH tak pracuje skvěle a přirozeně i při velmi pomalém tažení nástrahy. Specielně navržené tělo nástrahy vytváří velmi silné akustické vlny ve vodě. Jedná se o velmi účinnou nástrahu, která vyprovokuje dravou rybu vždy k útoku. MIKADO SWINGFISH je velmi úspěšná nástraha i v době kdy ryby příliš nepřijímají potravu a odpočívají po lovu. Skvěle také funguje v chladných měsících roku. Zejména candáti a okouni SWINGFISH milují!

 

Úlovek okounů Detail MIKADO SWINGFISH Specielní "akustický" ocas MIKADO SWINGFISH MIKADO SWINGFISH má propracované všechny detaily těla MIKADO SWINGFISH je dodáván ve velikostech 8 cm a 11 cm Velmi účinné nové barvy MIKADO SWINGFISH Ukázka balení MIKADO SWINGFISH Balení MIKADO SWINGFISH umožňuje dlouhodobé uchovávání nástrah Vzhledem k pevnému obalu balení MIKADO SWINGFISH lze do balení nástrahy ukládat i s jigovými hlavičkami MIKADO SWINGFISH má mnoho barevných variant MIKADO SWINGFISH skvělá nástraha nejen na okouny a candáty, ale i pstruhy MIKADO SWINGFISH candáti prostě milují Úlovek velkých okounů na přívlač MIKADO SWINGFISH (SADA 5 KS) - BARVA 330

Uživatelská recenze produktu MIKADO SWINGFISH (SADA 5 KS) - BARVA 330

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png