MIKADO FURYO (SADA 5 KS) - BARVA M507 Délka (cm) 13,5 M507 3

- 3%
MIKADO FURYO (SADA 5 KS) - BARVA M507
  • MIKADO FURYO (SADA 5 KS) - BARVA M507
  • MIKADO FURYO - PŘEHLED BAREV
  • MIKADO FURYO (SADA 5 KS) - BARVA M507

Jedna z nejúspěšnějších nástrah na candáty a okouny! Nejnovější převtělení rippera ve smáčka. Silně okulární holografická vrstva, dokonale odrážející světlo i ve tmě ve větších hloubkách, zajišťuje maximální dráždivost. Tělo nástrahy je navíc napuštěno krevetovým atraktorem! Více informací

 Na dotaz
Nyní mimořádná sleva 3%
Cena po slevě
129
107 bez DPH
Běžná cena:
169
Před slevou:
133
Ušetříte:
40
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
PMFU-13.5-507
Katalogové číslo:
PMFU-13.5-507
EAN:
5900637376972
Záruka:
2 roky

FURYO - nejnovější převtělení rippera ve smáčka! Jedna z nejúspěšnějších nástrah na candáty a okouny! Skvěle se chová zejména při dnes tolik oblíbeném lovu "propadem" s jigovou hlavičkou (nebo s Cheburashkou), ale také při klasickém vedení tahem vpřed, podobně jako při lovu s woblery. Uvnitř FURYA je silně okulární holografická vrstva, dokonale odrážející světlo i ve tmě ve větších hloubkách! Tělo nástrahy je navíc napuštěno krevetovým atraktorem což výrazně zvyšuje účinnost nástrahy! Vyzkoušeno na ÚN Orlík se skvělými výsledky! Ideální pro kombinaci s jigovými hlavičkami s úzkým dříkem na začátku háčku jako jsou JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN, nebo bezdříkové hlavičky JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO MIKRO JIG. Úplné dokonalosti a volného pohybu nástrahy FURYO pak lze dosáhnout osazením zátěží typu CHEBURASHKA, ke které doporučujeme jako protiháček skvělý SENSUAL BAITHOLDER háček, na kterém díky hrotům skvěle gumová nástraha drží. I když se jedná primárně o háčky na úhoře, máme vyzkoušeno na Českých vodách, že se pro kombinaci s CHEBURASHKOU pro gumové nástrahy hodí skvěle!

Novinka od MIKADA, která slaví úspěchy po celé Evropě. Uvedení modelu MIKADO FURYO předcházelo dlouhodobé testování a vývoj ve spolupráci s profesionálními vláčkaři. A konečně je tu neuvěřitelně účinná nástraha, které žádný dravec neodolá. Dokonale měkké tělo ve tvaru imitující drobnou bílou rybu v atraktivních barvách je základem úspěchu MIKADO FURYO. A je tu ještě jeden důvod proč je MIKADO FURYO neodolatelná nástraha - do těla byly přidány složky viditelné ve tmě pro maximální účinnost! Nástraha tak ožívá skvěle i v podvečer a v noci. Skvělá volba pro lov všech druhů dravých ryb. Zejména pro candáty a okouny je MIKADO FURYO jako magnet. Vyzkoušeno na českých vodách MIKADO týmem! Doporučujeme zejména pro lov candátů a okounů všech velikostí!

 

Parametry

Balení: 5 ks

Balení: 5 ks

MIKADO FURYO - PŘEHLED BAREV MIKADO FURYO (SADA 5 KS) - BARVA M507
MIKADO CHEBURASHKA - PREDATOR II (5 KS) Více informací Akce MIKADO CHEBURASHKA - PREDATOR II (5 KS) Cheburashka je jeden z nejúčinnějších systémů pro lov dravých ryb! Skvělá a velmi účinná metoda lovu dravých ryb, zejména okounů a candátů. 40 od 30 -5%

Uživatelská recenze produktu MIKADO FURYO (SADA 5 KS) - BARVA M507 Délka (cm) 13,5 M507 3

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


mikado_logo_pruhledne.png

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě! Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu! MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb!

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách. Velkým úspěchem značky MIKADO bylo získání 1. místa ve spotřebitelském testu kvality CONSUMER QUALITY LEADER!

V e-shopu SPLÁVEK.CZ zakoupíte kompletní sortiment MIKADO, a to za nejlepší ceny v ČR!

 

mikado_logo_pruhledne.png

Nové moderní sklady MIKADO

Sklad_MIKADO_-_3.jpg

Sklad_MIKADO.jpg

Sklad_MIKADO_-_4.jpg

Sklad_MIKADO_-_2.jpg

 

Značku MIKADO najdete na nejprestižnějších světových výstavách

Výstava "Hunting and Fishing Russia 2016" v Moskvě:

Výstava "Hunting and Fishing 2017" v Moskvě

Vystava_MIKADO_Moskva_-_1.jpg

 

 

Výstava "EFTTEX 2013" ve Vídni:

Vystava_MIKADO_-_Viden_1.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_3.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_2.jpg

 

 

Výstava "EXPO XXI" ve Varšavě:

Vystava_MIKADO_-_4.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_6.jpg

Přejeme příjemný nákup!

SPLÁVEK.CZ - značkový e-shop MIKADO