MIKADO KRMÍTKO METHOD FEEDER DOUGLAS - AMFN01 - VEL. XL 60 AMFN01-1XL-60 1

KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER DOUGLAS - AMFN01 - VEL. XL
  • KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER DOUGLAS - AMFN01 - VEL. XL
  • Nejčastější úlovek na KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER
  • Metoda lovu s METHOD FEEDEREM je velmi účinná
  • Hotová sestava před náhozem
  • Nejčastějším úlovkem na feederový prut je zpravidla cejn
  • KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER DOUGLAS - AMFN01 - VEL. XL
  • KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER DOUGLAS
  • KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER DOUGLAS - AMFN01 - PAREMETRY
  • MIKADO METHOD FEEDER DOUGLAS

Toto špičkové method feederové krmítko DOUGLAS od značky MIKADO je další revoluční počin určený k lovu na velkých a hlubokých vodách. Při navrhování konstrukce krmítka DOUGLAS bylo myšleno na vše! Vylepšená žebrová konstrukce ideálně drží návnadu při dopadu na hladinu a v průběhu klesání vodním sloupcem. Více informací

 Dočasně vyprodáno (15 dnů)
78
64 bez DPH
Běžná cena:
111
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
AMFN01-1XL-60
Katalogové číslo:
AMFN01-1XL-60
EAN:
5900637684848
Záruka:
2 roky

Toto špičkové method feederové krmítko DOUGLAS od značky MIKADO je další revoluční počin určený k lovu na velkých a hlubokých vodách. Při navrhování konstrukce krmítka DOUGLAS bylo myšleno na vše! Vylepšená žebrová konstrukce ideálně drží návnadu při dopadu na hladinu a v průběhu klesání vodním sloupcem. Speciální úhel žebrování minimalizuje uváznutí háčku. Vnitřní trubička z tvrzeného plastu usnadňuje montáž a chrání dokonale vlasec před poškozením. Dokonale aerodynamický, podlouhlý tvar krmítka DOUGLAS umožňuje i velmi daleké hody. Speciální provedení čela krmítka (plastové čelo) skvěle chrání návnadu před vypadnutím při dopadu na hladinu. Jedná se o moderní feederové krmítko, které je ideální volbou pro lov zejména kaprů na velkých řekách a přehradách. Díky konstrukci tohoto revolučního krmítka, kdy návnada perfektně drží v krmítku po celou dobu klesání vodním sloupcem, je model DOUGLAS vhodný zejména pro hlubší vody. S žádným jiným krmítkem nebudete krmit tak daleko od břehu a v takových hloubkách. Doporučujeme zejména pro lov kaprovitých ryb na rozlehlých vodách.

 Skvěle natočené video z dílny MRK.CZ k lovu s method feederem najdete zde: Letní taktika s method feederem 1

 

 

 

Parametry

Balení: 1 nebo 2 ks

Model: XL

Modelová řada: MIKADO - METHOD FEEDER

Balení: 1 nebo 2 ks

Model: XL

Modelová řada: MIKADO - METHOD FEEDER

Nejčastější úlovek na KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER Metoda lovu s METHOD FEEDEREM je velmi účinná Hotová sestava před náhozem Nejčastějším úlovkem na feederový prut je zpravidla cejn KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER DOUGLAS - AMFN01 - VEL. XL KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER DOUGLAS KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER DOUGLAS - AMFN01 - PAREMETRY MIKADO METHOD FEEDER DOUGLAS

Uživatelská recenze produktu MIKADO KRMÍTKO METHOD FEEDER DOUGLAS - AMFN01 - VEL. XL 60 AMFN01-1XL-60 1

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png