MIKADO KRMÍTKO METHOD FEEDER APERIO AMFA - VEL. XL (1 nebo 2 KS) 60 AMFA01-1XL-60 1

KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER APERIO XL (1 KS)
  • KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER APERIO XL (1 KS)
  • Nejčastější úlovek na KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER
  • Metoda lovu s METHOD FEEDEREM je velmi účinná
  • Hotová sestava před náhozem
  • KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER APERIO XL (1 a 2 KS)
  • KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER APERIO XL (1 a 2 KS) - PARAMETRY
  • Nejčastějším úlovkem na feederový prut je zpravidla cejn
  • KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER APERIO XL (2 KS)

MIKADO APERIO je moderní feederové krmítko, od počátku vyprojektované testovacím týmem feederových závodníků MIKADO. Tvar i konstrukce tohoto vysoce účinného krmítka byly registrovány jako chráněný užitný vzor značky MIKADO v systému EUIPO. Více informací

 Dočasně vyprodáno (15 dnů)
92
76 bez DPH
Běžná cena:
129
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
AMFA01-1XL-60
Katalogové číslo:
AMFA01-1XL-60
EAN:
5900637683636
Záruka:
2 roky

MIKADO APERIO je moderní feederové krmítko, od počátku vyprojektované testovacím týmem feederových závodníků MIKADO. Tvar i konstrukce tohoto vysoce účinného krmítka byly registrovány jako chráněný užitný vzor značky MIKADO v systému EUIPO. Při výrobě krmítka APERIO byl jako prvotní cíl stanoven vyrobit krmítko maximálně jednoduché v použití a  přitom vysoce účinné, které zároveň vyeliminuje všechny dosud známé vady již existujících method feederových krmítek. Testy trvající mnoho měsíců na různých lovištích prokázaly, že lov pomocí otevřeného krmítka přináší rybáři mnohem větší počet záběrů, než při použití klasických žebrovaných krmítek! Po tomto zjištění byly zkonstruovány další verze prototypů krmítek, které po mnoha hodinách strávených u vody a mnohých úpravách přinesly kýžený výsledek - model APERIO!

Hlavní výhody method federového krmítka APERIO, oproti jiným běžným krmítkům na trhu, jsou tyto:

1. Možnost plnění krmítka jak s formou tak také bez ní.

2. Dovnitř zkosená zvýšená stěna - zajišťuje lepší držení návnady při dalekých hodech.

3. Správně umístěný podavač háčku s nástrahou - nástraha umístěná v podavači krmítka APERIO, zůstává skvěle nastražená rybám i v případě úplného vyprázdnění krmítka.

4. Bezproblémové protahování vlasce krmítkem a jeho ochrana uvnitř krmítka - trubička umístěná uvnitř krmítka umožňuje rychlé navlečení kmenového vlasce a zároveň jej chrání před poškozením při lovu.

5. Krmítko APERIO lze umístit v sestavě jak na pevno, tak také na volno, s možností rychlé změny délky návazce.

6. Stěna krmítka je opatřena otvory umožňujícími rotaci vody a tím účinné vnazení pozvolným vymýváním krmítka.

 

Krmítko APERIO je jak co do funkčnosti, účinnosti, tak kvality materiálů absolutní špičkou na Evropském trhu! Doporučujeme vyzkoušet všem milovníkům lovu ryb s feederem. Budete překvapeni vysokou účinností a přitom jednoduchostí použití tohoto jedinečného krmítka!

 

Parametry

Balení: 1 nebo 2 ks

Model: XL

Modelová řada: MIKADO - METHOD FEEDER

Balení: 1 nebo 2 ks

Model: XL

Modelová řada: MIKADO - METHOD FEEDER

Nejčastější úlovek na KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER Metoda lovu s METHOD FEEDEREM je velmi účinná Hotová sestava před náhozem KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER APERIO XL (1 a 2 KS) KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER APERIO XL (1 a 2 KS) - PARAMETRY Nejčastějším úlovkem na feederový prut je zpravidla cejn KRMÍTKO MIKADO METHOD FEEDER APERIO XL (2 KS)

Uživatelská recenze produktu MIKADO KRMÍTKO METHOD FEEDER APERIO AMFA - VEL. XL (1 nebo 2 KS) 60 AMFA01-1XL-60 1

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png