MIKADO JIGOVÉ HLAVIČKY OMGAJL ABERDEEN 3 G (3 KS) 3 3

JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN
 • JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN
 • JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN mají profesionální uzaviratelný obal
 • JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN detail
 • Široká nabídka velikostí a gramáží MIKADO OMGAJL ABERDEEN umožňuje zkoušet stále nové vedení umělých nástrah
 • JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN patří do nejvyšší třídy kvality
 • Kvalitní a pevný obal zaručuje bezpečné uložení
 • JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN mají vyraženou gramáž přímo na těle hlavičky
 • Různé velikosti MIKADO OMGAJL ABERDEEN
 • JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN mají trojitou koncovku zajišťující dokonalé držení umělé nástrahy
 • JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN mají mnoho moderních prvků
 • Balení MIKADO OMGAJL ABERDEEN
 • Každá velikost MIKADO OMGAJL ABERDEEN je také viditelně označena na balení
 • Úlovek na JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN
 • Pevnost MIKADO OMGAJL ABERDEEN je zaručena speciálním postupem při výrobě
 • Háčky MIKADO OMGAJL ABERDEEN proniknou lehce i do tvrdé candátí tlamy
 • Ukázka velikostí MIKADO OMGAJL ABERDEEN
 • JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN jsou nabízené v mnoha gramážích a velikostech háčků
 • Ukázka JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN ve velikosti 8 G-2/0 po roce intenzivního používání!
 • Ukázka JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN ve velikosti 8 G-2/0 po roce intenzivního používání!

Nová série profesionálních jigových hlaviček od značky MIKADO. Skvěle umístěné těžiště zaručuje dokonalé vedení nástrahy. Vytlačené logo značky, trojitá koncovka proti spadnutí gumové nástrahy a vytlačená gramáž přímo na jigové hlavičce - to jsou MIKADO OMGAJL ABERDEEN. Špička na evropském trhu! Více informací

 Na dotaz
34
28 bez DPH
Běžná cena:
44
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
OMGAJL3-4/0-N
Katalogové číslo:
OMGAJL3-4/0-N
EAN:
5900637289722
Záruka:
2 roky

Nová série profesionálních jigových hlaviček od značky MIKADO. Řada jigových hlaviček MIKADO OMGAJL ABERDEEN je postavená na vysoce kvalitních háčcích vyrobených v Koreji. Tyto extra ostré háčky jsou vysoce odolné proto ztupení a proti korozi. Skvěle umístěné těžiště a trojitá profilovaná koncovka proti sesunutí gumové nástrahy zaručují dokonalé vedení nástrahy i po mnoha náhozech. Chemicky ostřené kované háčky zaručují jistý zásek při každém záběru ryby. Speciální technologie kování háčků použitých v sérii MIKADO OMGAJL ABERDEEN zaručuje pružnost a tím i ochranu proti narovnání či ohnutí háčku. Tato vlastnost je výhodou zejména u malých rozměrů jigových hlaviček, kdy mírná elasticita zaručuje stálost a ochranu proti ohnutí i u velmi slabých háčků. U jiných značek tuto "ochranu" proti ohnutí háčku nenajdete! Niklovaná vrstva háčků zaručuje dokonalou odolnost proti korozi a umožňuje tak uchování jigových hlaviček po dlouhou dobu i ve vlhkém prostředí rybářské krabičky spolu s gumovými nástrahami.

Tato inovativní řada jigových hlaviček od MIKADA má také mnoho moderních prvků jako je např. vytlačené logo značky, trojitá koncovka proti spadnutí gumové nástrahy a zejména praktická pomůcka - vytlačená gramáž přímo na jigové hlavičce! Již tak nemusíte uchovávat balení od jigových hlaviček jen proto, aby jste věděli gramáž. Jednoduše ji zjistíte na každé hlavičce! Navíc praktické a velmi pevné balení s opakovaně uzavíratelným uzávěrem zaručuje bezpečné uchování jigových hlaviček bez nutnosti umístění do rybářské krabičky. Široká nabídka gramáží a velikostí háčků otvírá nové možnosti v přívlači s gumovými nástrahami. MIKADO OMGAJL ABERDEEN je nejvyšší řada jigových hlaviček, která dosud nemá na českém trhu konkurenci! Doporučujeme nejen pro rippery, twistery a swingfishe MIKADO!

Náš tip: nemůžete se stále rozhoudnout jakou velikost háčku vybrat? Pak vezměte velikost jednu pod i nad Vámi zvažovanou velikostí. Rozdíly ve velkostech jsou poměrně malé a všechny 3 velikosti nakonec jistě využijete. Příště možná vezmete právě tu "nad nebo pod", která byla tak trochu navíc, ale nakonec se ukázala při lovu jako velmi úspěšná....

 

JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN mají profesionální uzaviratelný obal JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN detail Široká nabídka velikostí a gramáží MIKADO OMGAJL ABERDEEN umožňuje zkoušet stále nové vedení umělých nástrah JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN patří do nejvyšší třídy kvality Kvalitní a pevný obal zaručuje bezpečné uložení JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN mají vyraženou gramáž přímo na těle hlavičky Různé velikosti MIKADO OMGAJL ABERDEEN JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN mají trojitou koncovku zajišťující dokonalé držení umělé nástrahy JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN mají mnoho moderních prvků Balení MIKADO OMGAJL ABERDEEN Každá velikost MIKADO OMGAJL ABERDEEN je také viditelně označena na balení Úlovek na JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN Pevnost MIKADO OMGAJL ABERDEEN je zaručena speciálním postupem při výrobě Háčky MIKADO OMGAJL ABERDEEN proniknou lehce i do tvrdé candátí tlamy Ukázka velikostí MIKADO OMGAJL ABERDEEN JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN jsou nabízené v mnoha gramážích a velikostech háčků Ukázka JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN ve velikosti 8 G-2/0 po roce intenzivního používání! Ukázka JIGOVÉ HLAVIČKY MIKADO OMGAJL ABERDEEN ve velikosti 8 G-2/0 po roce intenzivního používání!

Uživatelská recenze produktu MIKADO JIGOVÉ HLAVIČKY OMGAJL ABERDEEN 3 G (3 KS) 3 3

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


mikado_logo_pruhledne.png

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě! Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu! MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb!

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách. Velkým úspěchem značky MIKADO bylo získání 1. místa ve spotřebitelském testu kvality CONSUMER QUALITY LEADER!

V e-shopu SPLÁVEK.CZ zakoupíte kompletní sortiment MIKADO, a to za nejlepší ceny v ČR!

 

mikado_logo_pruhledne.png

Nové moderní sklady MIKADO

Sklad_MIKADO_-_3.jpg

Sklad_MIKADO.jpg

Sklad_MIKADO_-_4.jpg

Sklad_MIKADO_-_2.jpg

 

Značku MIKADO najdete na nejprestižnějších světových výstavách

Výstava "Hunting and Fishing Russia 2016" v Moskvě:

Výstava "Hunting and Fishing 2017" v Moskvě

Vystava_MIKADO_Moskva_-_1.jpg

 

 

Výstava "EFTTEX 2013" ve Vídni:

Vystava_MIKADO_-_Viden_1.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_3.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_2.jpg

 

 

Výstava "EXPO XXI" ve Varšavě:

Vystava_MIKADO_-_4.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_6.jpg

Přejeme příjemný nákup!

SPLÁVEK.CZ - značkový e-shop MIKADO