MIKADO HOTOVÝ SUMCOVÝ NÁVAZEC - EARTH WORM READY RIG PROFI

- 5%
HOTOVÝ SUMCOVÝ NÁVAZEC MIKADO - EARTH WORM READY RIG PROFI
  • HOTOVÝ SUMCOVÝ NÁVAZEC MIKADO - EARTH WORM READY RIG PROFI
  • HOTOVÝ SUMCOVÝ NÁVAZEC MIKADO - EARTH WORM READY RIG PROFI

Profesionální hotový sumcový návazec s podvodním splávkem. Silný návazec s jednoduchou konstrukcí a regulovanou smyčkou, díky které můžete nastražit jednu nástrahu (rybu) nebo celý svazek nástrah (rousnic, pelet). V této prémiové sérii je tento sumcový návazec tím nejlepším, co lze na trhu získat! Více informací

 Skladem ihned 6 bal 
Nyní mimořádná sleva 5%
Cena po slevě
263
217 bez DPH
Běžná cena:
353
Před slevou:
277
Ušetříte:
89
DPH:
21 %
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
SMCT-007-50
Katalogové číslo:
SMCT-007-50
EAN:
5900637730958
Záruka:
2 roky

Profesionální hotový sumcový návazec s podvodním splávkem, vyprojektovaný nejlepšími specialisty pro lov sumců! V sestavě EARTH WORM READY RIG PROFI jsou použity nejkvalitnější trojháčky a vysoce odolná pletená šňůra o síle 0,100 mm! Skvělý návazec pro všechny běžné metody lovu sumců. V každém balení jsou přiloženy gumové stopery, které zajistí, že vaše nástraha bude vždy na tom správném místě! MIKADO EARTH WORM READY RIG PROFI je legendární návazec, který rok od roku loví stále více sumců! Získal si uznání na legendární řece Ebro ve Španělsku, kde spoustu "sumcařů" ulovilo své životní rekordy právě díky tomuto vynikajícímu návazci. Silný návazec s jednoduchou konstrukcí a regulovanou smyčkou, díky které můžete nastražit jednu nástrahu (rybu) nebo celý svazek nástrah (rousnic, pelet). V této prémiové sérii je tento sumcový návazec tím nejlepším, co lze na trhu získat!

Parametry

Model splávku: 50 g

Délka sestavy: 90 cm

Velikost trojháčku: 2

Nosnost: 78 kg

Model splávku: 50 g

Délka sestavy: 90 cm

Velikost trojháčku: 2

Nosnost: 78 kg

HOTOVÝ SUMCOVÝ NÁVAZEC MIKADO - EARTH WORM READY RIG PROFI
MIKADO Cat Fish (do 300 g) Více informací MIKADO Cat Fish (do 300 g) Oblíbený prut pro lov sumců, vyrobený z kvalitního grafitu s dodatečným vyztužením křížově pletenými uhlíkovými vlákny. Prut vhodný pro lov sumců jak na bójky, tak na těžkou přívlač, či s podvodními splávky. 1 236 od 934 -4%

Uživatelská recenze produktu MIKADO HOTOVÝ SUMCOVÝ NÁVAZEC - EARTH WORM READY RIG PROFI

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png