MIKADO HÁČKY TERRITORY – MUSA (POTAŽENÉ TEFLONEM - 10 KS) 8 Black matt ( matná černá) 10

- 6%
HÁČKY MIKADO TERRITORY – MUSA (POTAŽENÉ TEFLONEM - 10 KS)
  • HÁČKY MIKADO TERRITORY – MUSA (POTAŽENÉ TEFLONEM - 10 KS)
  • HÁČKY MIKADO TERRITORY – MUSA (POTAŽENÉ TEFLONEM - 10 KS) - VŠECHNY ŘADY
  • HÁČKY MIKADO TERRITORY – MUSA (POTAŽENÉ TEFLONEM - 10 KS) - KAPR
  • HÁČKY MIKADO TERRITORY – MUSA (POTAŽENÉ TEFLONEM - 10 KS) - KAPR
  • POLŠTÁŘKY GABY NAJDETE I U NÁS NA SPLÁVKU

Kaprové háčky MIKADO TERRITORY – MUSA (POTAŽENÉ TEFLONEM - 10 KS) jsou skvělé už jen tím, že je lze úspěšně používat na všech lovištích. Jsou dokonale ostré, vyrobené z japonské oceli, která vás zaručeně nezklame při zdolávání životního rekordu při lovu. Dostupné jsou v pěti základních velikostech: 1, 2, 4, 6 a 8. Díky čemu pak jste schopni sestavit každý druh návazce. Více informací

 Skladem ihned 5 bal
Nyní mimořádná sleva 6%
Cena po slevě
91
75 bez DPH
Běžná cena:
124
Před slevou:
97
Ušetříte:
33
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
HCT2014-8
Katalogové číslo:
HCT2014-8
Záruka:
2 roky

Kaprové háčky MIKADO TERRITORY – MUSA (POTAŽENÉ TEFLONEM - 10 KS) jsou skvělé už jen tím, že je lze úspěšně používat na všech lovištích. Jsou dokonale ostré, vyrobené z japonské oceli, která vás zaručeně nezklame při zdolávání životního rekordu při lovu. Dostupné jsou v pěti základních velikostech: 1, 2, 4, 6 a 8. Díky čemu jste pak schopni sestavit každý druh návazce. Celek háčků MIKADO TERRITORY – MUSA je pokryt vynikajícím teflonem, který je prověřen i na těch největších kaprech v Evropě. Každý háček je zabalen samostatně, tím je zaručena jeho ostrost a tak je ihned připraven po vyjmutí z balení k použití. Nepromarněte svou životní rybu díky těmto háčkům!!! Doporučujeme!

Parametry

Počet ks v balení: 10

Barva: Black Matt ( matná černá)

Modelová řada: TERRITORY

Počet ks v balení: 10

Barva: Black Matt ( matná černá)

Modelová řada: TERRITORY

HÁČKY MIKADO TERRITORY – MUSA (POTAŽENÉ TEFLONEM - 10 KS) - VŠECHNY ŘADY HÁČKY MIKADO TERRITORY – MUSA (POTAŽENÉ TEFLONEM - 10 KS) - KAPR HÁČKY MIKADO TERRITORY – MUSA (POTAŽENÉ TEFLONEM - 10 KS) - KAPR POLŠTÁŘKY GABY NAJDETE I U NÁS NA SPLÁVKU

Uživatelská recenze produktu MIKADO HÁČKY TERRITORY – MUSA (POTAŽENÉ TEFLONEM - 10 KS) 8 Black matt ( matná černá) 10

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


 

Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou výrobků získala za 30 let své existence příznivce mezi rybáři po celém světě. Zejména evropské týmy závodních rybářů v plavané, přívlači, či feederu dnes používají z velké většiny právě vybavení MIKADO. Produkty MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v evropě i asii a výroba je pod přísnou kontrolou po celou dobu výrobního procesu. MIKADO patří dnes mezi největší výrobce rybářských potřeb.

Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu. Inovativní řešení promítají do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách.

mikado_logo_pruhledne.png