MIKADO

MIKADO - synonymum nejvyšší kvality rybářského vybavení! Jeden z největších evropských výrobců rybářských potřeb s tradicí již od roku 1989! Značka MIKADO si svou prémiovou kvalitou rybářských potřeb nabízených za skvělou cenu, vybudovala příznivce mezi rybáři po celém světě. Výrobky MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách zejména v Německu, Polsku, Japonsku a Jižní koreji. Výroba rybářských potřeb MIKADO je pod přísnou výrobní kontrolou po celou dobu výrobního procesu!

Všechny výrobky MIKADO prochází každoročně náročnými testy u profesionálních i hobby rybářů z celé Evropy. Vývojáři značky MIKADO sledují nejnovější moderní trendy v oboru sportovního rybolovu a promítají inovativní řešení do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, umělých nástrah a dalšího rybářského vybavení. Také proto výrobky MIKADO získávají pravidelně nejvyšší ocenění na světových výstavách a  veletrzích. Velkým úspěchem značky MIKADO z poslední doby bylo získání 1. místa ve spotřebitelském testu kvality CONSUMER QUALITY LEADER 2016!

Nyní mají rybáři z České republiky možnost širokou nabídku značky MIKADO zakoupit z pohodlí domova ve značkovém e-shopu SPLÁVEK.CZ a v kamenné značkové prodejně MIKADO v Jihočeském Písku!

logotyp-mikado_new.jpg

Nové moderní sklady MIKADO

Sklad_MIKADO_-_3.jpg

Sklad_MIKADO.jpg

Sklad_MIKADO_-_4.jpg

Sklad_MIKADO_-_2.jpg

 

Značku MIKADO najdete na nejprestižnějších světových výstavách

Výstava "Hunting and Fishing Russia 2016" v Moskvě:

Výstava "Hunting and Fishing 2017" v Moskvě

Vystava_MIKADO_Moskva_-_1.jpg

 

 

Výstava "EFTTEX 2013" ve Vídni:

Vystava_MIKADO_-_Viden_1.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_3.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_2.jpg

 

 

Výstava "EXPO XXI" ve Varšavě:

Vystava_MIKADO_-_4.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_6.jpg

Přejeme příjemný nákup!

SPLÁVEK.CZ - značkový e-shop MIKADO