ČELOVKA MIKADO AML01-8308 CARP FINE LINE 3W

ČELOVKA MIKADO AML01-8102 CARP FINE LINE 3W (1)

Čelová lampa vybavená značkovou diodou „High Power CREE XPE” poskytující výjimečně silné a jasné světlo. Špičková čelová lampa s nízkou váhou pouhých 65 g, určená pro upevnění na kšilt čepice. Více informací

 Skladem v e-shopu (2-5 dnů) 
369
305 bez DPH
Běžná cena:
480
DPH:
21 %
Výrobce:
MIKADO
Kód výrobku:
AML01-8308 3W
Záruka:
2 roky

Čelová lampa vybavená značkovou diodou „High Power CREE XPE” poskytující výjimečně silné a jasné světlo. Špičková rybářská čelovka s nízkou váhou pouhých 65 g (včetně osazení 3 AAA baterií), určená pro upevnění na kšilt čepice. Korpus čelové lampy MIKADO AML01-8308 CARP FINE LINE 3W je vyroben z hliníku nejvyšší třídy a díky tomu je čelovka lehká a odolná vnějším vlivům. Vybavená je též regulací síly světla. Zvolit lze ze třech režimů - 50% světlo, 100% světlo a blikající světlo. Praktická čelovka se systémem upevnění na rybářskou kšiltovku, která potěší každého rybáře.

Parametry

Váha: 65 g

Váha: 65 g

Uživatelská recenze produktu ČELOVKA MIKADO AML01-8308 CARP FINE LINE 3W

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


logotyp-mikado_new_orez.jpg

Dnes jeden z největších výrobců rybářských potřeb s tradicí již od roku 1989. Evropská značka MIKADO si postupně vybudovala příznivce mezi rybáři po celém světě. Výrobky MIKADO jsou vyráběné v moderních továrnách v Německu, Polsku, Japonsku, Jižní koreji a také Číně a jsou pod přísnou výrobní kontrolou po celou dobu výrobního procesu. Rybářské potřeby značky MIKADO se proslavily vynikajícím poměrem kvalita/cena. Všechny výrobky MIKADO prochází každoročně náročnými testy u profesionálních rybářů z celé Evropy. Vývojáři MIKADO sledují poslední moderní trendy v oboru sportovního rybolovu a promítají inovativní řešení do nových modelů prutů, navijáků, vlasců, nástrah a dalšího rybářského vybavení značky. Také proto získávají výrobky MIKADO pravidelně nejvyšší uznání na výstavách a rybářských soutěžích. Velkým úspěchem značky MIKADO z poslední doby bylo získání 1. místa ve spotřebitelském testu kvality CONSUMER QUALITY LEADER 2016! Rybáři z České republiky mají nyní možnost širokou nabídku značky MIKADO zakoupit ve značkovém e-shopu SPLÁVEK.CZ!

logotyp-mikado_new_orez.jpg

Nové moderní sklady MIKADO

Sklad_MIKADO_-_3.jpg

Sklad_MIKADO.jpg

Sklad_MIKADO_-_4.jpg

Sklad_MIKADO_-_2.jpg

 

Značku MIKADO najdete na nejprestižnějších světových výstavách

Výstava "Hunting and Fishing Russia 2016" v Moskvě:

Výstava "Hunting and Fishing 2017" v Moskvě

Vystava_MIKADO_Moskva_-_1.jpg

 

 

Výstava "EFTTEX 2013" ve Vídni:

Vystava_MIKADO_-_Viden_1.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_3.jpg

Vystava_MIKADO_-_Viden_2.jpg

 

 

Výstava "EXPO XXI" ve Varšavě:

Vystava_MIKADO_-_4.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_5.jpg

Vystava_MIKADO_-_6.jpg

Přejeme příjemný nákup!

SPLÁVEK.CZ - značkový e-shop MIKADO